19+ (104/165)

19+ (104/165)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Mela pomaga Brunowi w promocji zespołu. Pisze scenariusz do teledysku, który sama chce nakręcić. Zamierza też w nim zagrać. Lucy nie podoba się sala weselna, którą Arek i Zuza wybrali na swój ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy absolwentów liceum, którzy z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą porażki. Dziewiętnastoletnia Melania komentuje życie swoje i znajomych na blogu. Marzy o byciu aktorką. Jej przyjaciółka Lena koncentruje się na przyszłej karierze lekarskiej. Pasją Sebastiana jest taniec. Kasia i Rafał to licealne małżeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu - wychowaniu dziecka.

W tym odcinku

Mela pomaga Brunowi w promocji jego zespołu. Pisze scenariusz do teledysku, który sama chce nakręcić. Zamierza również zagrać w nim główną rolę. Nastolatkowie planują nagrywać w ośrodku dla trudnej młodzieży. Lucy nie podoba się sala weselna, którą Arek i Zuza wybrali na swój niedoszły ślub. Odzyska zaliczkę, gdy znajdzie inną młodą parę i odstąpi jej pomieszczenie. Lucy z pomocą przychodzą przyjaciele.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także