19+ (103/165)

19+ (103/165)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Żaneta Kussa, Michał Wilk
W skrócie:Kuratorka sprawdza, w jakich warunkach Kasia wychowuje córkę. Dochodzi do wniosku, że nie jest to właściwe miejsce dla dziecka. Załamana dziewczyna prosi matkę o pożyczkę na wynajęcie innego lokalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy absolwentów liceum, którzy z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Przeżywają pierwsze poważne miłości i rozczarowania. Świętują zawodowe sukcesy oraz boleśnie znoszą porażki. Dziewiętnastoletnia Melania komentuje życie swoje i znajomych na blogu. Marzy o byciu aktorką. Jej przyjaciółka Lena koncentruje się na przyszłej karierze lekarskiej. Pasją Sebastiana jest taniec. Kasia i Rafał to licealne małżeństwo, które musi podołać trudnemu wyzwaniu - wychowaniu dziecka.

W tym odcinku

Niespodziewanie w mieszkaniu dziewczyn zjawia się kuratorka sądowa. Urzędniczka sprawdza, w jakich warunkach Kasia wychowuje córkę. Przez zbieg okoliczności dochodzi do wniosku, że nie jest to właściwe miejsce dla dziecka. Załamana Kasia postanawia poprosić matkę o pożyczkę na wynajęcie innego lokum. Ona proponuje, by córka i wnuczka zamieszkały u niej. Kacprowi wciąż nie udało się poderwać żadnej dziewczyny. Wynajmuje trenera, który mu w tym pomoże. Dopiero wówczas nastolatek odnosi sukces, jednak Oskar i Irek są pewni, że ich kolega padł ofiarą oszustwa. Niespodziewanie Kacper zwraca uwagę na Zuzę. Zaczynają spędzać razem coraz więcej czasu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także