112 - na każde wezwanie (49)

112 - na każde wezwanie (49)

(112 - Sie retten Dein Leben)

serial sensacyjny Niemcy 2008   od 12 lat
Występują:Joséphine Thiel, Joachim Raaf, Dominic Saleh-Zaki, Gernot Schmidt
W skrócie:Uczennice chcą wykraść tematy egzaminów wstępnych na uczelnię. Jedna z nich wspina się na kanał wentylacyjny. Kratka załamuje się i spada w dół. Żaden z ratowników nie mieści się w kanale.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W bazie operacyjnej 112 współdziałają policjanci, sanitariusze, lekarze i strażacy. Udowadniają, że dzięki współpracy wykonują swoje obowiązki skuteczniej. Kiedy zdarzy się wypadek, liczy się tylko jedno: ratowanie ludzkiego życia, nawet jeśli równoznaczne jest to z narażaniem własnego. Barwny zespół "niebieskich", "białych" i "czerwonych" przezwycięża różnice i doskonale się uzupełnia w akcjach ratowniczych.

W tym odcinku

Uczennice szkoły średniej chcą wykraść tematy na pisemną część egzaminów wstępnych na uczelnię. Jedna z nich wspina się na kanał wentylacyjny. Kratka załamuje się i dziewczyna spada kilka metrów w dół. Ratownicy mają problem, gdyż żaden z nich nie może się zmieścić się w kanale... Florian zauważa, że Steffi nie nosi już zaręczynowego pierścionka. Ma nadzieję, że kobieta da mu szansę. Kristin Driesen otrzymuje oficjalne zaproszenie na przyjęcie. Kobieta proponuje wspólne wyjście na wieczór taneczny salsy Tomowi.

Występują (pokaż wszystkich)