101 napraw 4 (5/8)
magazyn motoryzacyjny Polska 2017
| W skrócie: | Grzegorz Duda pokaże, jak zamontować ładowarkę indukcyjną w volvo, samodzielnie naprawi hondę jazz po niewielkiej stłuczce i zainstaluje mechanizm automatycznego domykania szyb w oplu zafirze. |
|---|
Oglądaj w telewizji
Opis
Grzegorz Duda, kierowca wyścigowy i rajdowy, a przede wszystkim mechanik z wykształcenia i zamiłowania, wytłumaczy, jak samodzielnie wykonać podstawowe naprawy w samochodzie bez używania specjalistycznych narzędzi, a także jak postępować, by dany element działał jak najdłużej.
Grzegorz Duda pokaże, jak zamontować ładowarkę indukcyjną w volvo, samodzielnie naprawi hondę jazz po niewielkiej stłuczce, zainstaluje mechanizm automatycznego domykania szyb w oplu zafirze i na przykładzie volkswagena passata doradzi, jak wyczyścić intercooler.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Grzegorz Duda
gospodarz
Zobacz także
- 101 napraw 4 (3/8) - magazyn motoryzacyjny - noc niedz./pon., 25 na 26 stycznia 5:35
- 101 napraw 4 (6/8) - magazyn motoryzacyjny - noc pon./wt., 26 na 27 stycznia 1:05 i 1 późniejsza emisja
- 101 napraw 4 (7/8) - magazyn motoryzacyjny - noc wt./śr., 27 na 28 stycznia 1:10
- 101 napraw 4 (4/8) - magazyn motoryzacyjny - noc wt./śr., 27 na 28 stycznia 5:35
- 101 napraw 4 (8) - magazyn motoryzacyjny - noc śr./czw., 28 na 29 stycznia 1:05 i 1 późniejsza emisja
