101 gadżetów motoryzacyjnych (4/10)
magazyn motoryzacyjny Polska 2020
W skrócie: | Grzegorz Duda zamontuje ledową lampkę w bagażniku auta. Tę samą technologię zastosuje także na krawędziach drzwi. Do prania foteli użyje odkurzacza wodnego. Na koniec zainstaluje uchwyt na parasol. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Podczas jazdy samochodem przydają się czasami różnego rodzaju akcesoria, które nie tylko umilają i ułatwiają podróż, ale czasami potrafią nas również uratować z opresji. Grzegorz Duda zaprezentuje i przetestuje najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji oraz oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika. Prowadzący doradzi w jakie akcesoria warto zainwestować, a które są jedynie stratą pieniędzy.
Grzegorz Duda zamontuje ledową lampkę w bagażniku auta. Tę samą technologię zastosuje także na krawędziach drzwi. Do prania foteli użyje odkurzacza wodnego. Na koniec zainstaluje uchwyt na parasol i podłączy do OBD wyświetlacz informujący o istotnych parametrach samochodu.
Zobacz także
- 101 gadżetów motoryzacyjnych (7/8) - magazyn motoryzacyjny - wtorek, 6 maja 8:30
- 101 gadżetów motoryzacyjnych (8-ost.) - magazyn motoryzacyjny - wtorek, 13 maja 8:30