10/10 (4)

10/10 (4)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Martyna zajrzy do nietypowych mieszkań. Odwiedzi m.in. tokijski pałac prawdziwej księżniczki, niesamowity dom meksykańskiej wampirzycy oraz tętniący życiem cmentarz, zasiedlony przez Filipińczyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 5 grudnia
za 7 dni
12:45 TVN Style

Opis

Seria dziesięciu odcinków przygotowanych z okazji jubileuszu programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska w wywiadzie rzeka wyjawi nieznane dotąd historie i opowie o przygodach, które wydarzyły się na planie. Widzowie poznają również kolejne niesamowite opowieści. Z tym że tym razem będą dotyczyły one mężczyzn. Dowiedzą się także, co zmieniło się w życiu bohaterek poprzednich sezonów od czasu emisji odcinków. Odkryją też tajniki powstawania programu i zobaczą dotąd nieemitowane fragmenty.

Przez ostatnich 10 lat swoich podróży Martyna Wojciechowska na własne oczy przekonała się, jak różnie mogą wyglądać miejsca, które ludzie nazywają swoim domem. Widzowie razem z nią będą mieli okazję zajrzeć do najbardziej nietypowych mieszkań. Prowadząca odwiedzi m.in. tokijski pałac prawdziwej księżniczki, niesamowity dom meksykańskiej wampirzycy oraz tętniący życiem cmentarz, zasiedlony przez Filipińczyków. Zobaczy także, jak wyglądają najbardziej nietypowe miejsca, do których nawet sam król chodzi piechotą.