0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV
Plebania

Plebania

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2000-   od 12 lat

Telenowela porusza problemy rodzinne, religijne i społeczne mieszkańców pewnej gminy, dla których plebania jest wyjątkowym miejscem.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Stopklatka Wtorek 19.10
7:50
Plebania (401)

Proboszcz rozmawia z Arturem o jego pozostaniu w Tulczynie. Romuś uczy Osę katechizmu. Jurek na nieudanym interesie stracił wszystkie pieniądze. Krystyna opowiada Irce o nieślubnym dziecku Walencika.

Stopklatka Wtorek 19.10
8:20
Plebania (402)

Zenek jest zachwycony Zosią; bawiąc się z nią, zapomina o wyjeździe z Krystyną i Kasią. Tosiek pojawia się u Mamci na lekcji. Gosia, podejrzewając go o zdradę, chce wyjechać. Tosiek prosi ją o rękę.

Stopklatka Środa 20.10
7:55
Plebania (403)

Na plebanii zjawia się Tosiek w nowym garniturze. Chce dać na zapowiedzi. Zamierza ożenić się z Gosią. Ksiądz Artur jedzie ze Zbyszkiem do Hrubielowa. Kościelny chce założyć konto w banku.

Stopklatka Środa 20.10
8:25
Plebania (404)

Ksiądz Artur znów zachwyca swoim kazaniem. Po mszy przyjmuje zaproszenie do domu Tracza. Karolina mówi matce, że awansowała w hierarchii bractwa. Dziewczyna spotyka się z Marcinem.

Stopklatka Czwartek 21.10
8:15
Plebania (405)

Józefina przygotowuje prowiant dla proboszcza, który wybiera się do Rożnowa na rekolekcje. Ksiądz zastanawia się nad rekolekcjami w Tulczynie. Kinga coraz bardziej oddala się od rodziców.

Stopklatka Czwartek 21.10
8:55
Plebania (406)

Jurek postanawia wyjechać do Warszawy. Proponuje Irce, by mu towarzyszyła. Artur wygłasza kazanie dla dzieci. Po mszy Osa spotyka się z wikarym i płaci mu za lekcje katechezy.

Stopklatka Poniedziałek 25.10
7:50
Plebania (409)

Artur i Adam rozmawiają o Danucie. Artur chce wiedzieć, dlaczego zwróciła się z prośbą do Adama. Jego domysły denerwują księdza. Niepokoi się on przyszłością związku Bogdana i ciężarnej Danuty.

Stopklatka Poniedziałek 25.10
8:20
Plebania (410)

Ksiądz Adam przyjeżdża do Tulczyna, by porozmawiać z proboszczem. Mówi mu, że Danuta postanowiła dokonać aborcji. Krystyna rozmawia z Zenkiem o ich trudnej sytuacji. Zosia zwierza się tacie.

Stopklatka Wtorek 26.10
7:55
Plebania (411)

Danuta rezygnuje z aborcji. Kasia ma nadzieję, że zrobiona przez nich palma wygra konkurs. Iza prosi, by Zenek dał spokój jej i Zosi. Machejko proponuje Irce, że zostanie wspólnikiem Jurka.

Stopklatka Wtorek 26.10
8:20
Plebania (412)

Między Zbigniewem a Arturem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Mateusz mówi Karolinie, że przyjechał dla Anety. Twierdzi, że przekonał ją, by odwiodła Heńka od wstąpienia do seminarium.

Stopklatka Środa 27.10
7:55
Plebania (413)

W Wielki Piątek wikary zdaje proboszczowi sprawozdanie z wykonania zadań. Proboszcz cieszy się z podjęcia przez Artura katechezy Osy. Nie wie, że wikaremu płaci za to Tracz.

Stopklatka Środa 27.10
8:25
Plebania (414)

Józefina martwi się brakiem niektórych osób z rodziny przy świątecznym stole. Karolina spędza święta z członkami sekty. Sławek i Ewa jadą do Egiptu. Karolina obserwuje ludzi wracających z kościoła.

Stopklatka Czwartek 28.10
7:50
Plebania (415)

Romuś opowiada proboszczowi o spisku Tracza. Ochroniarz Janusza spędził noc w kościele. Na wieczornej mszy ksiądz Antoni zauważa Osę, który chce przyjąć chrzest. Tracz nie może mu tego wybaczyć.

Stopklatka Czwartek 28.10
8:20
Plebania (416)

Na plebanii wszyscy rozmawiają o chrzcie Osy. Tracz proponuje Osie puszczenie w niepamięć ostatniego incydentu. Wymaga lojalności. Borosiukową odwiedzają dwaj mężczyźni. Szukają jej męża.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)