Daleko od noszy

Daleko od noszy

SERIAL KOMEDIOWY Polska 2003-2011   b.o.

Satyryczna opowieść o losach typowego szpitala w Polsce. Niezawodna kadra medyczna dokonuje karkołomnych wyczynów.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Nowa TV Poniedziałek 2.11
13:50
Daleko od noszy: Kuchnia pani Michaliny (1)

Szefowa szpitalnej kuchni zatruła się jedzeniem własnej roboty. Na jej miejsce przychodzi pani Michalina i potrawy ulegają diametralnej odmianie. Sława Michaliny dociera do samego Ministra.

Nowa TV Wtorek 3.11
13:50
Daleko od noszy: Sezon na starą miłość (2)

W szpitalu zostają zatrudnione nowe, bardzo atrakcyjne pielęgniarki. W jednej z nich zakochuje się doktor Wstrząs. Siostra Basia jest zazdrosna. Postanawia odzyskać byłego męża.

Nowa TV Środa 4.11
13:50
Daleko od noszy: Absolutny środek Europy (3)

Ordynator i doktor Kidler postanawiają wyciągnąć jakieś pieniądze z UE. Ustalają, że właśnie w szpitalu znajduje się środek Europy i na korytarzu trzeba postawić odpowiedni pomnik.

Nowa TV Czwartek 5.11
13:50
Daleko od noszy: Rafał rzucił Dorotę (4)

Personel wzruszają losy Rafała i Doroty, bohaterów telenoweli 'Wichry przeznaczenia'. Nawet doktor Wstrząs i siostra Basia nie kłócą się, ale łączą się w smutku. Nie wzrusza się ordynator.

Nowa TV Piątek 6.11
13:50
Daleko od noszy: Las Vegas w promocji (5)

Szpitalowi grozi likwidacja - pacjenci wybierają inne placówki. Dr Karinka proponuje urządzać dla pacjentów tańce erotyczne. Zwycięża pomysł wysłania jednego z pacjentów do Las Vegas.

Nowa TV Poniedziałek 9.11
13:50
Daleko od noszy: Kompletna amnezja (6)

Doktor Basen, który ma imieniny, leży nieprzytomny. Doktor Kidler jest przytomny, ale dotknęła go całkowita amnezja. Ordynator sądzi, że obaj spiskują przeciwko niemu...

Nowa TV Wtorek 10.11
13:50
Daleko od noszy: Nieduży z wąsikiem (7)

Karinka sądzi, że narzeczony ją zdradza. Zamierza go śledzić. Łubicz zgadza się zwolnić ją z dyżuru w zamian za zdobycie rysopisu kontrolera z ministerstwa. Karinka wywiązuje się z zadania.

Nowa TV Środa 11.11
13:50
Daleko od noszy: Drugi tytuł (8)

Po reorganizacji szpitale mają się dzielić na klasy. W lepiej finansowanej, lekarze muszą mieć dodatkowy tytuł. Karinka chce zostać miss, Basen - mistrzem kuchni, a dr Kidler sztukmistrzem.

Nowa TV Czwartek 12.11
13:50
Daleko od noszy: Gwiazda reklamy (9)

Ordynator Łubicz jest dla wszystkich bardzo miły. Okazuje się, że w szpitalu ma być nagrywany film reklamowy, a reżyser ma tu swego agenta. Ten ma mu donieść, kto się nadaje do reklamy.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)