Daleko od noszy

Daleko od noszy

SERIAL KOMEDIOWY Polska 2003-2011   od 12 lat

Satyryczna opowieść o losach typowego szpitala w Polsce. Niezawodna kadra medyczna dokonuje karkołomnych wyczynów.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Comedy Central Fam. Poniedziałek 23.09
2:55
Daleko od noszy: Pacjent zwany ordynatorem (5)

W swojej kilkudziesięcioletniej karierze lekarskiej ordynator Łubicz z czymś takim jeszcze się nie spotkał. Dr Kidler aż sześciokrotnie prosi go o spotkanie.

Comedy Central Fam. Poniedziałek 23.09
3:25
Daleko od noszy: Leczenie eksperymentalne (6)

Ordynator, przekonany przez atrakcyjną panią psycholog o wspaniałych efektach leczenia hipoterapią, postanawia zastosować tę metodę w szpitalu. Pacjenci wysoko oceniają jej skuteczność.

Comedy Central Fam. Wtorek 24.09
3:00
Daleko od noszy: Wiedźmin i Bestia (7)

Szpital atakuje Bestia, która wciela się w różne postacie. Jedynym ratunkiem staje się wezwanie egzorcysty. Siostra Basen wzywa na pomoc Wiedźmina z książki telefonicznej.

Comedy Central Fam. Wtorek 24.09
3:30
Daleko od noszy: Taniec z wyjazdami (8)

Szpital ma wziąć udział w konkursie i pokazać w nim swój wieloletni dorobek. Do rywalizacji zgłaszają się placówki z różnych miast Europy, a wkrótce również ze świata.

Comedy Central Fam. Środa 25.09
3:00
Daleko od noszy: Ostatnie dwanaście godzin (9)

Ordynator chce utworzyć gabinet osiągnięć szpitalnych. Jedną z atrakcji jest Wojtuś Basen, który podobno ma ptasie talenty. Interesującym eksponatem jest też zatruta strzała dr.Wstrząsa.

Comedy Central Fam. Środa 25.09
3:30
Daleko od noszy: Powrót Karinki (10)

Do szpitala wraca doktor Karinka. W ciągu ostatniego roku przeżyła bardzo wiele. Najpierw związana była z pewnym Cyganem. Później została porwana. W końcu trafiła do więzienia...

Comedy Central Fam. Czwartek 26.09
3:00
Daleko od noszy: Chcę być brzydka (11)

W szpitalu ordynatora Łubicza, inaczej niż wszędzie, kobiety chcą być brzydkie. Nawet urocza doktor Karinka robi co może, by nie być kobietą atrakcyjną. Co wpłynęło na ich decyzję?

Comedy Central Fam. Czwartek 26.09
3:30
Daleko od noszy: Europarkingowy Gandera (12)

Parkingowy mimo braku odpowiedniego wykształcenia awansuje na zastępcę ordynatora. Wspiera go szpitalne lobby. Jego członkowie postanawiają pomóc mu w zrobieniu kariery w Unii Europejskiej.

Comedy Central Fam. Piątek 27.09
3:00
Daleko od noszy: Zapomniany pacjent (13)

Zawodzi rachunkowość szpitala. Nie zgadza się ilość wydawanych posiłków i pościeli. Ordynator włącza do akcji tajnego agenta. Agent 0007 - doktor Kidler prowadzi zakonspirowane śledztwo.

Comedy Central Fam. Piątek 27.09
3:30
Daleko od noszy: Najlepszy przyjaciel człowieka (4)

Niespodziewany atak bólu w okolicach wyrostka obezwładnia doktora Kidlera.. Podejmuje desperacką próbę wykonania operacji na sobie.

Comedy Central Fam. Sobota 28.09
3:00
Daleko od noszy: Mściciel w masce (15)

Doktor Kidler zdobywa kolejne kobiece serca. Koledzy zauważają, że te sukcesy bardzo go odmieniły. Wspaniały nastrój doktora zostaje jednak zepsuty przez tajemniczego mściciela, Rogacza.

Comedy Central Fam. Sobota 28.09
3:30
Daleko od noszy: Żywy test (1)

W szpitalu wybucha panika. Okazuje się, że z Brukseli przyślą chorego i lekarze sami będą musieli zdiagnozować, co mu dolega. W klinice pojawia się jegomość, który nie mówi po polsku.

Comedy Central Fam. Niedziela 29.09
3:00
Daleko od noszy: Bardzo męskie imię (2)

Karinka jest zakochana, ale nie może sobie przypomnieć imienia ukochanego i jego wyglądu. Ordynator dla podniesienia prestiżu zapuszcza brodę. Jest to początkiem nowej mody wśród personelu.

Comedy Central Fam. Niedziela 29.09
3:30
Daleko od noszy: Człowiek z lasu (3)

W szpitalu pojawia się człowiek, który przez 40 lat ukrywał się w lesie. Wygląda bardzo młodo i jest w doskonałej kondycji.

Comedy Central Fam. Poniedziałek 30.09
3:00
Daleko od noszy: Trzecie oko (4)

Ordynator podejrzewa, że jego partnerka ma kochanka. Każe Kidlerowi ją śledzić. Ten przygotowuje się do tego zadania.

Comedy Central Fam. Poniedziałek 30.09
3:30
Daleko od noszy: Niewidzialny pacjent (5)

Do szpitala trafia pacjent niewidzialny dla innych. Chce, aby ordynator przywrócił mu wygląd. Ten w zamian żąda przysługi. Niewidzialny pacjent ma dowiedzieć się, co personel sądzi o szefie.

Comedy Central Fam. Wtorek 1.10
3:00
Daleko od noszy: Urlop pełnopłatny (6)

Pracownicy szpitala przygotowują się do urlopów. Kidler i Kalinka chcą jechać w góry, a Gienia i Basia na Mazury. Przychodzi zarządzenie, że urlopy należy spędzać w miejscu zatrudnienia.

Comedy Central Fam. Wtorek 1.10
3:30
Daleko od noszy: Linie papilarne (7)

Gangster, który pozostawił w miejscu przestępstwa odciski palców, chce wymienić opuszki palców. W szpitalu leży pianistka, która cierpi na ból w opuszkach. Ordynator namawia ją na zabieg.

Comedy Central Fam. Środa 2.10
3:00
Daleko od noszy: Niebezpieczna zguba (8)

Do szpitala trafia nieprzytomny Łowca - wielki podróżnik. Kiedy odzyskuje przytomność, mówi, że w jego bagażach był wąż grzechotnik. Wśród personelu wybucha panika. Rozpoczyna się polowanie.

Comedy Central Fam. Środa 2.10
3:30
Daleko od noszy: Bliźniak Kidlera (1)

Doktor Kidler przegrał w karty i próbuje zdobyć gotówkę na spłatę długu. W tym czasie do szpitala trafia bardzo zamożny pan Muczyński. Doktor rozpoznaje w nim swego brata- bliźniaka.

Comedy Central Fam. Czwartek 3.10
3:00
Daleko od noszy: Lokale do wynajęcia (2)

Ordynator wpada na pomysł, aby, za duże pieniądze, wynajmować szpitalne pomieszczenia. Chętnych jest wielu i szybko zaczyna brakować miejsca dla chorych.

Comedy Central Fam. Czwartek 3.10
3:30
Daleko od noszy: Maleństwo z Gwatemali (3)

Ministerstwo sprawdza znajomość języków obcych wśród lekarzy. Najwięcej obcych języków wpisuje doktor Kidler. Ordynator zleca mu w związku z tym leczenie małego Gwatemalczyka przez Internet.

Comedy Central Fam. Piątek 4.10
3:00
Daleko od noszy: Bankomat (4)

Pacjent Nowak trafia w totolotka trójkę. Po szpitalu roznosi się wieść, że wygrał fortunę, co podnosi jego atrakcyjność u pań. Siostra Basia stawia go za przykład doktorowi Wstrząsowi.

Comedy Central Fam. Piątek 4.10
3:30
Daleko od noszy: Brat dziadka Wstrząsa (5)

Do szpitala trafia Dżons, Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, który szuka wnuka swego brata. Chce mu zapisać swój majątek. Okazuje się, że ostatnim męskim potomkiem rodu jest dr Wstrząs.

Comedy Central Fam. Sobota 5.10
3:00
Daleko od noszy: Najstarszy Polak Świata (6)

Do szpitala trafia Najstarszy Polak Świata. Szybko staje się zmorą personelu, ale nie można ignorować jego skarg. Szpitalowi grozi, że zostanie krytycznie opisany przez media.

Comedy Central Fam. Sobota 5.10
3:30
Daleko od noszy: Wyjazd do Afryki (7)

Z ministerstwa przychodzi polecenie rocznego wyjazdu szpitala do Afryki. Odtąd personel ma się do siebie zwracać 'siostro' i 'bracie'. Ordynator otrzymuje przydomek ojca Bronisława.

Comedy Central Fam. Niedziela 6.10
3:00
Daleko od noszy: Kuchnia pani Michaliny (1)

Szefowa szpitalnej kuchni zatruła się jedzeniem własnej roboty. Na jej miejsce przychodzi pani Michalina i potrawy ulegają diametralnej odmianie. Sława Michaliny dociera do samego Ministra.

Comedy Central Fam. Niedziela 6.10
3:30
Daleko od noszy: Sezon na starą miłość (2)

W szpitalu zostają zatrudnione nowe, bardzo atrakcyjne pielęgniarki. W jednej z nich zakochuje się doktor Wstrząs. Siostra Basia jest zazdrosna. Postanawia odzyskać byłego męża.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)