0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV
Daleko od noszy

Daleko od noszy

SERIAL KOMEDIOWY Polska 2003-2011   b.o.

Satyryczna opowieść o losach typowego szpitala w Polsce. Niezawodna kadra medyczna dokonuje karkołomnych wyczynów.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Comedy Central Niedziela 11.04
5:00
Daleko od noszy: Tajemnicze zniknięcie (8)

Dr Kidler dostaje medal od prezydenta i zaczyna myśleć o zajęciu stanowiska Ordynatora, który niespodziewanie znika ze szpitala. Personel oddziału wynajmuje prywatnego detektywa.

Comedy Central Niedziela 11.04
5:30
Daleko od noszy: Modne przysmaki (9)

Personel szpitala ulega nowemu trendowi - modnemu jedzeniu. Lekarze i pielęgniarki zajadają się egzotycznymi specjałami. Ordynator postanawia wykorzystać to, by zdobyć względy siostry Basen.

Comedy Central Poniedziałek 12.04
5:00
Daleko od noszy: Uwolnić Misiaka (10)

Na oddział zostaje przyjęty działkowicz, który okazuje się geniuszem ogrodnictwa. Każdy ma wobec niego jakiś plan. Sanitariusz Misiak namawia personel do podpisania się pod petycją.

Comedy Central Poniedziałek 12.04
5:30
Daleko od noszy: Akcja Balladyn (11)

Dr Basen i dr Kidler dostają wysokiej gorączki. Szybko okazuje się, że za chorobę lekarzy odpowiedzialny jest ordynator. Postanowił on bowiem rozpisać wybory na swojego następcę.

Nowa TV Poniedziałek 12.04
9:15
Daleko od noszy: Anielska dobroć (7)

Anioł namawia ordynatora do czynienia dobrych uczynków. Nowak zostaje wypisany do domu, Basen otrzymuje podwyżkę, a siostra Basia i Wstrząs wycieczkę. Nikt nie jest zadowolony.

Nowa TV Poniedziałek 12.04
9:40
Daleko od noszy: Urodziny Kidlera (8)

Kidler ma obchodzić 50 urodziny. Współpracownicy zamierzają kupić mu prezent. Kiedy odkrywa, że jeden z pacjentów potrafi odgadywać myśli, próbuje dowiedzieć się, jaki prezent dostanie.

Nowa TV Poniedziałek 12.04
10:05
Daleko od noszy: Witaj Europo (9)

Doktor Kidler i doktor Wstrząs znajdują ogłoszenie o pracy w Unii Europejskiej. Postanawiają wyjechać. Jednak aby dostać pracę za granicą muszą zdać egzamin z języka obcego.

Comedy Central Wtorek 13.04
5:00
Daleko od noszy: Szkoła przetrwania (12)

Dr Kidler ma wizje o końcu świata. Siostra Basen nie może wymówić "t". Zjawiają się instruktorzy ze szkoły przetrwania. Kichnięcie Kidlera ma poważne skutki.

Comedy Central Wtorek 13.04
5:30
Daleko od noszy: Matka zwana ciotką (13)

W szpitalu pojawia się starsza pani, która przedstawia się wszystkim jako matka Ordynatora. Siostra Basen próbuje ją bezskutecznie powstrzymać przed wtargnięciem do gabinetu.

Nowa TV Wtorek 13.04
9:15
Daleko od noszy: Eliksir młodości (10)

Szpital otrzymuje jednakowe kubki do napojów. Wkrótce kubki się mylą, a każdy coś dodaje do herbaty. Wszystko trafia w końcu do naczynia ordynatora i zamienia się on w małego chłopca...

Nowa TV Wtorek 13.04
9:40
Daleko od noszy: Pierwszy chłopak (11)

Do szpitala trafia nieprzytomny alpinista. Opiekuje się nim siostra Basen. Pacjent niespodziewanie otwiera oczy i wymawia jej imię. Okazuje się, że jest to jej pierwszy chłopak - Rosikoń.

Nowa TV Wtorek 13.04
10:05
Daleko od noszy: Zamach na ordynatora (12)

Gangster Feniks grozi śmiercią ordynatorowi oraz chirurgowi, który zrobił operację plastyczną jego siostrze. Lekarze zaczynają bać się o swoje życie. W szpitalu pojawia się niejaki Cyngiel.

Comedy Central Środa 14.04
5:00
Daleko od noszy: Klątwa faraona (14)

Małe czarne stworzenia opanowują wszystkie pomieszczenia szpitala. Pacjent Nowak wyjaśnia, że źródło 'zarazy' znajduje się w podziemiach szpitala.

Comedy Central Środa 14.04
5:30
Daleko od noszy: Miliard dolarów (15)

Telefon z ministerstwa wywołuje ogromne zamieszanie. Dr Kidler i dr Basen zakładają góralskie serdaki. Kidler odkrywa właściwości lecznicze kamienia. Pojawia się też dr Wstrząs.

Nowa TV Środa 14.04
9:15
Daleko od noszy: Wśród nas jest złodziej (13)

Pacjent, z zawodu jubiler, skarży się, że został obrabowany. Podejrzenia budzi doktor Kidler, który pojawia się ze "spikselowaną" twarzą. Nie widać jej rysów - podobnie jak u przestępców.

Nowa TV Środa 14.04
9:40
Daleko od noszy: Makabryczne zawiniątko (14)

Kolega Wstrząsa pracuje w muzeum. Pewnego dnia informuje go, że rentgen mumii starożytnego księcia pokazał drogocenne kamienie i kosztowności. Chce z Kilderem potajemnie wydobyć skarb.

Nowa TV Środa 14.04
10:00
Daleko od noszy: Testament Nowaka (15)

Pacjent Nowak żartuje, że przed śmiercią cały majątek zapisze szpitalowi. Na zamienionym zdjęciu rentgenowskim widać 11 kul w jego klatce piersiowej. Lekarze szykują się do przejęcia spadku.

Comedy Central Czwartek 15.04
5:00
Daleko od noszy: Diabeł w szóstce (16)

Zostaje przyjęta nowa pielęgniarka - Basia. W sali numer sześć pojawia się diabeł. Okazuje się, że goszczenie siły nieczystej ma pozytywne strony. Basia zakochuje się we Wstrząsie.

Comedy Central Czwartek 15.04
5:30
Daleko od noszy: Królowa piękności (17)

Do szpitala zostaje przyjęta laureatka jednego z konkursów piękności, co wywołuje prawdziwą burzę. Każda kobieta chciałaby z nią rywalizować, wszyscy mężczyźni stają się bardzo przystojni.

Nowa TV Czwartek 15.04
9:15
Daleko od noszy: Doktor Wołodyjowski (16)

W szpitalu został odcięty prąd i wszyscy czekają na komornika. Zamiast niego pojawia się dr Wołodyjowski. Naprawdę jest jednak inspektorem Kmicicem z ministerstwa i tylko udaje niskiego.

Nowa TV Czwartek 15.04
9:40
Daleko od noszy: Jarmark medycyny naturalnej (1)

Ordynator załatwia Nowakowi pracę. Zostaje on zatrudniony na etacie młodszego laboranta doświadczalnego. Zarobione pieniądze zamierza wydać na Targach Medycyny Naturalnej.

Nowa TV Czwartek 15.04
10:05
Daleko od noszy: "Balladyna" na każdą okazję (2)

Do szpitala trafia milioner Matoga. Ordynator ma nadzieję, że uda mu się uzyskać jakieś wsparcie. Przychodzi też informacja, że szpital otrzymał fundusze na działalność kulturalną.

Comedy Central Piątek 16.04
5:00
Daleko od noszy: Fatalna pomyłka (18)

W szpitalu zjawia się pacjent, któremu ktoś z personelu wystawił akt zgonu. Rozpoczyna się śledztwo, które ma ustalić sprawcą tej pomyłki. Najlepiej jednak pozbyć się niewygodnego petenta...

Comedy Central Piątek 16.04
5:30
Daleko od noszy: Śliska sprawa (1)

Cały personel szpitala poszukuje aparatu do krioterapii. Akcję utrudnia fakt, że ani siostra Basen, ani Kidler, ani ordynator nie wiedzą, jak wygląda to urządzenie. Karinka wpada na trop.

Nowa TV Piątek 16.04
9:15
Daleko od noszy: Choroba śpiącej królewny (3)

Pracownicy zajadają się owocami cytrusowymi, które dostali od chorego Koreańczyka. Siostra Basen dochodzi do wniosku, że jego żółta skóra nie jest objawem żółtaczki i wypisuje go do domu.

Nowa TV Piątek 16.04
9:40
Daleko od noszy: Policyjny proszek (4)

Trwa akcja "Czyste ręce". Plotka głosi, że banknoty z łapówek są pokryte fluorescencyjnym proszkiem. W obawie przed policyjną prowokacją personel dotyka pieniędzy w gumowych rękawiczkach.

Nowa TV Piątek 16.04
10:05
Daleko od noszy: Order Chlebowy (5)

Szpitalna stołówka zostaje sprywatyzowana, w związku z czym kucharka, Pani Miecia, zaczyna się modnie czesać, nosić czysty fartuszek i życzyć klientom "smacznego".

Comedy Central Sobota 17.04
5:00
Daleko od noszy: Klinika piękności (2)

Ordynator otwiera przy szpitalu prywatną klinikę chirurgii plastycznej, "Apollo". Pacjentami są nie tylko osoby "z zewnątrz", ale także członkowie personelu szpitalnego.

Comedy Central Sobota 17.04
5:30
Daleko od noszy: Jaka to choroba (3)

W szpitalu odbywa się teleturniej "Jaka to choroba?". Rywalizują ze sobą dr Basen, dr Kidler i dr Wstrząs. Faworytem prowadzącej turniej jest dr Wstrząs, ale jego zwycięstwo nie jest pewne.

Comedy Central Niedziela 18.04
5:00
Daleko od noszy: Wojownik ninja (4)

W szpitalu pojawia się japoński wojownik - ninja. Ofiarą jego napaści pada m. in. dr Basen. Ordynator nakazuje przywrócić porządek i wydaje dr. Kidlerowi polecenie schwytania go.

Comedy Central Niedziela 18.04
5:30
Daleko od noszy: Człowiek magazyn (5)

Ordynator wpada na rewolucyjny pomysł w dziedzinie transplantologii: narządy do przeszczepów będą odtąd magazynowane w żywych ludziach...

Comedy Central Poniedziałek 19.04
5:00
Daleko od noszy: Upiorny duch Kidlera (6)

W gazecie ukazuje się nekrolog Kidlera. Personel i pacjenci składają się na wieniec i rozdzielają między siebie rzeczy doktora. Wkrótce znajdują wynędzniałego Kidlera przywalonego szafą.

Comedy Central Poniedziałek 19.04
5:30
Daleko od noszy: Anielska dobroć (7)

Anioł namawia ordynatora do czynienia dobrych uczynków. Nowak zostaje wypisany do domu, Basen otrzymuje podwyżkę, a siostra Basia i Wstrząs wycieczkę. Nikt nie jest zadowolony.

Nowa TV Poniedziałek 19.04
9:15
Daleko od noszy: Znana twarz (6)

Dyrektor koncernu farmaceutycznego chce przetestować nowy produkt - Twarzoplast. Specyfik ma wywołać przełom. Osoba, która posmarowała nim twarz upodabnia się do człowieka, o którym marzy.

Nowa TV Poniedziałek 19.04
9:40
Daleko od noszy: Teczka Kidlera (7)

Doktor Kidler kupuje sobie teczkę z cielęcej skóry. Doktor Wstrząs cierpi na omamy słuchowe. Bez przerwy słyszy "Marsz żałobny" Chopina. Pacjent Nowak twierdzi, że zna przyczyny omamów.

Nowa TV Poniedziałek 19.04
10:05
Daleko od noszy: Protest głodowy (8)

Do szpitala dociera wiadomość, że zmarła Bobrówna, przewodnicząca związku pielęgniarek. Jej stanowisko ma objąć siostra Basen. Żąda ona, by lekarze dzielili się łapówkami z personelem.

Comedy Central Wtorek 20.04
5:00
Daleko od noszy: Urodziny Kidlera (8)

Kidler ma obchodzić 50 urodziny. Współpracownicy zamierzają kupić mu prezent. Kiedy odkrywa, że jeden z pacjentów potrafi odgadywać myśli, próbuje dowiedzieć się, jaki prezent dostanie.

Comedy Central Wtorek 20.04
5:30
Daleko od noszy: Witaj Europo (9)

Doktor Kidler i doktor Wstrząs znajdują ogłoszenie o pracy w Unii Europejskiej. Postanawiają wyjechać. Jednak aby dostać pracę za granicą muszą zdać egzamin z języka obcego.

Nowa TV Wtorek 20.04
9:15
Daleko od noszy: Policyjna prowokacja (9)

Ordynatora nachodzi komornik. Żąda 10 tysięcy złotych. Do szpitala trafia policyjny prowokator z brygady zajmującej się zwalczaniem korupcji. Doktor Kidler zamierza wziąć od niego łapówkę...

Nowa TV Wtorek 20.04
9:40
Daleko od noszy: Wycieczka na Kanary (10)

Doktor Wstrząs przepisuje pacjentom stetoskopy. Podpisał bowiem program lojalnościowy z producentem. W zamian pojedzie na Wyspy Kanaryjskie. Doktor Basen sprzedaje natomiast opaski uciskowe.

Nowa TV Wtorek 20.04
10:00
Daleko od noszy: Pacjent roku (11)

Do szpitala przychodzi zarządzenie - ma się odbyć konkurs na Pacjenta Roku. Nagrodą jest leczenie w Szwajcarii. W łóżku pacjenta Stawinogi strzela sprężyna. Jest osądzony o erotomanię.

Comedy Central Środa 21.04
5:00
Daleko od noszy: Eliksir młodości (10)

Szpital otrzymuje jednakowe kubki do napojów. Wkrótce kubki się mylą, a każdy coś dodaje do herbaty. Wszystko trafia w końcu do naczynia ordynatora i zamienia się on w małego chłopca...

Comedy Central Środa 21.04
5:30
Daleko od noszy: Pierwszy chłopak (11)

Do szpitala trafia nieprzytomny alpinista. Opiekuje się nim siostra Basen. Pacjent niespodziewanie otwiera oczy i wymawia jej imię. Okazuje się, że jest to jej pierwszy chłopak - Rosikoń.

Nowa TV Środa 21.04
9:15
Daleko od noszy: Brylant z ogonkiem (12)

Pielęgniarki podejrzewają, że w szpitalu pojawił się szczur. Kidler podczas zabiegu znajduje w ciele pacjenta brylant. Przekonuje kolegów, że wypadł on z jego pierścionka, który ma po matce.

Nowa TV Środa 21.04
9:40
Daleko od noszy: Pojedynek w ciemności (13)

W szpitalu czekają na wielki boks. O Złoty Pas walczy Waldek Momot z czarnoskórym Nhuko. Wstrząs z Kidlerem organizują totalizatora sportowego. Prowizją z zakładów mają się podzielić.

Nowa TV Środa 21.04
10:05
Daleko od noszy: Jeden dzień demokracji (14)

Zgodnie z rozporządzeniem UE funkcję ordynatora oddziału ma przez jeden dzień pełnić pacjent. Zostaje nim Nowak. Rozpoczyna rządy od częstowania chorych alkoholem znalezionym w gabinecie.

Comedy Central Czwartek 22.04
5:00
Daleko od noszy: Zamach na ordynatora (12)

Gangster Feniks grozi śmiercią ordynatorowi oraz chirurgowi, który zrobił operację plastyczną jego siostrze. Lekarze zaczynają bać się o swoje życie. W szpitalu pojawia się niejaki Cyngiel.

Comedy Central Czwartek 22.04
5:30
Daleko od noszy: Wśród nas jest złodziej (13)

Pacjent, z zawodu jubiler, skarży się, że został obrabowany. Podejrzenia budzi doktor Kidler, który pojawia się ze "spikselowaną" twarzą. Nie widać jej rysów - podobnie jak u przestępców.

Nowa TV Czwartek 22.04
9:15
Daleko od noszy: Kidler się żeni (15)

Do szpitala przychodzi człowiek, który szuka osoby do reklamy pewnego preparatu. Potem w gabinecie ordynatora zjawia się młoda kobieta. Okazuje się, że jest blisko spokrewniona z Kidlerem.

Nowa TV Czwartek 22.04
9:40
Daleko od noszy: Terapia zbiorowa (16)

Personel szpitala stał się bardzo nerwowy. Ordynator postanawia skorzystać z pomocy terapeuty, specjalistki od rozwiązywania konfliktów w zespołach. Zaraża ona optymizmem cały personel.

Nowa TV Czwartek 22.04
10:00
Daleko od noszy: Tylko dla pań (1)

Lobby na rzecz równouprawnienia kobiet dociera do szpitala. Z placówki zostają wypisani mężczyźni, a męska część personelu zostaje odsunięta. Powstaje szpital wyłącznie dla kobiet.

Comedy Central Piątek 23.04
5:00
Daleko od noszy: Makabryczne zawiniątko (14)

Kolega Wstrząsa pracuje w muzeum. Pewnego dnia informuje go, że rentgen mumii starożytnego księcia pokazał drogocenne kamienie i kosztowności. Chce z Kilderem potajemnie wydobyć skarb.

Comedy Central Piątek 23.04
5:30
Daleko od noszy: Testament Nowaka (15)

Pacjent Nowak żartuje, że przed śmiercią cały majątek zapisze szpitalowi. Na zamienionym zdjęciu rentgenowskim widać 11 kul w jego klatce piersiowej. Lekarze szykują się do przejęcia spadku.

Nowa TV Piątek 23.04
9:20
Daleko od noszy: Węgierski łącznik (2)

Dr Wstrząs umawia się z Węgierką. Dr Kidler twierdzi, że zna jej język ojczysty. Do szpitala zostaje przywiezione urządzenie. Dołączona do niego instrukcja jest po węgiersku.

Nowa TV Piątek 23.04
9:40
Daleko od noszy: Los na loterii (3)

Doktor Wstrząs od rana całuje napotkanych przypadkowo, obcych ludzi. Pracownicy szpitala snują przypuszczenia, co jest powodem jego euforii. Każdy ma własną teorię na ten temat.

Nowa TV Piątek 23.04
10:05
Daleko od noszy: Największy przyjaciel człowieka (4)

Niespodziewany atak bólu w okolicach wyrostka obezwładnia doktora Kidlera.. Podejmuje desperacką próbę wykonania operacji na sobie.

Comedy Central Sobota 24.04
5:00
Daleko od noszy: Doktor Wołodyjowski (16)

W szpitalu został odcięty prąd i wszyscy czekają na komornika. Zamiast niego pojawia się dr Wołodyjowski. Naprawdę jest jednak inspektorem Kmicicem z ministerstwa i tylko udaje niskiego.

Comedy Central Sobota 24.04
5:30
Daleko od noszy: Jarmark medycyny naturalnej (1)

Ordynator załatwia Nowakowi pracę. Zostaje on zatrudniony na etacie młodszego laboranta doświadczalnego. Zarobione pieniądze zamierza wydać na Targach Medycyny Naturalnej.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)