0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme Channel
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Red Carpet TVRomance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper Polsat
T
Tele 5TLCTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
Warner TVWPWydarzenia 24
Z
Zoom TV

Program TV na poniedziałek 24.01.2022

PONIEDZIAŁEK 24.01
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia
Sport
20:05magazyn sportowy

FILMOWE

CANAL+ Family
News+
23:00magazyn sportowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Ligue1 Review
20:00magazyn piłkarski
zdjęcieJej Wysokość Premier League
21:00magazyn piłkarski
Basket+
23:10newsy sportowe
News+
23:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 19:45mecz 4. rundy gry pojedynczej
The Minute
22:20magazyn sportowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
22:25mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
23:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
nSport+
Basket+
20:00newsy sportowe
This is speedway: Sam Ermolenko
20:20magazyn żużlowy
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
20:55mecz: UD Almeria - SD Eibar
News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:30newsy sportowe
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: GKS Katowice - LUK Lublin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna
20:30piłka nożna
Piłka nożna
23:00piłka nożna
TVP Sport
Boks: Gala w Montrealu
od 19:15walka: Oscar Rivas - Ryan Rozicki
Futsal: Mistrzostwa Europy - Holandia 2022
20:20mecz grupy B: Finlandia - Kazachstan
Futsal: Mistrzostwa Europy - Holandia 2022
22:50mecz grupy B: Włochy - Słowenia