Program TV na piątek 03.05.2024
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 16:10magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
18:00mecz: Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
CANAL+ Sport 5
Speedway+
17:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:40wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55mecz: Cracovia - Górnik Zabrze
Premiera: La Liga Preview Show
20:00magazyn piłkarski
Boxing World Weekly - Wokół ringu
20:30magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: RC Lens - FC Lorient
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 15:15mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
18:30mecz półfinałowy
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:45mecz półfinałowy
Eurosport 2
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
od 15:306. etap
Kolarstwo: Wyścig Eschborn-Frankfurt
17:30kolarstwo
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
18:30cross country olympic mężczyzn
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
19:00cross country olympic kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:00best of
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
18:30mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 15:00mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
17:30mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
20:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
17:00podsumowanie
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
18:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:25koszykówka
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
od 16:55mecz półfinałowy: Młyny Stoisław Koszalin - MKS FunFloor Lublin
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski
18:40studio
Hokej
19:30mecz towarzyski: Słowacja - Polska