Program TV na środę 10.04.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4316)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (252)
5:20serial obyczajowy
Złoty chłopak (155)
6:05serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Zbrodnia prawie doskonała (47)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Kontratak (50)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Bądź przy mnie (802)
od 4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1552)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Zarządzanie kryzysowe (175)
6:50serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Honor wojownika (719)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Jak to jest zrobione? (23/26)
od 4:55serial dokumentalny
Ukryta prawda (914)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (14)
6:00serial sensacyjny
TV 4
SuperLudzie (29)
od 4:55serial dokumentalny
Dlaczego ja?: Zatroskani rodzice rozwiązują zagadkę blizny na brzuchu swojej córki (825)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Hazard (18)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (11)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (12)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1137)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Syn marnotrawny (227)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Ofiara (23)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Moje serce należy do taty (24)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Samotny wilk (1)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (675)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (429)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (999)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1097)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (816)
8:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2935)
5:00serial obyczajowy
Stacja Arktyka: Hornsund wzywa
6:30cykl dokumentalny
WP
Porzucone budowle 6 (11)
8:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Nielegalni (2)
5:05serial sensacyjny
Polska z góry: Dolina Dolnej Wisły (7)
6:30serial dokumentalny
Grantchester 7 (5)
8:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (11)
od 4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (12)
6:00serial kryminalny
Rekrut (6)
7:00serial kryminalny
MacGyver 5 (2)
8:00serial akcji
MacGyver 5 (3)
8:55serial akcji
CANAL+ 1
Miasta rytm: Bydgoszcz
6:15serial dokumentalny
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka 3: Mądre kruki (4)
od 4:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Zapylacze (5)
5:20serial dokumentalny
Bing 2 (1)
6:00serial animowany
Bing 2 (2)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (15)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (16)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (9)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (21)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (22)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (23)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (19)
8:05serial animowany
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Bydgoszcz
5:15serial dokumentalny
CBS Europa
Rok za rokiem (4/6)
od 4:10serial obyczajowy
Bliżej gwiazd (11/48)
5:25serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Pokój dla mordercy (5)
od 4:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
5:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
6:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Wszystko się wali: część 1 (10)
7:25serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Klaustrofobia (15)
8:20serial sensacyjny
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (10-ost.)
6:05serial dokumentalny
Miasta rytm (1)
7:05serial dokumentalny
Polsat Film
Na ratunek 112: Zachłysnęła się, popijając tabletki wodą/Współlokatorka zniszczona przez używki (87)
5:00serial paradokumentalny
Więzienie (106)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (107)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (108)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Śmierć chłopca (15)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (13)
8:30serial obyczajowy
Warner TV
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
5:05serial animowany
Poniedziałki na chirurgii: Deus Ex Machina (2)
5:06serial obyczajowy
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
5:39serial animowany
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 3 (3)
6:15serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Duke'owie pod przykrywką, część 2 (17)
6:55serial komediowy
Alf 3 (19)
7:55serial komediowy
Alf 3 (20)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (18)
8:55serial obyczajowy