0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4CANAL+ Sport 5Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme Channel
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TV
P
Paramount NetworkPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Red Carpet TVRomance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper Polsat
T
Tele 5TLCTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
Warner TVWPWydarzenia 24
Z
Zoom TV

Program TV na jutro, piątek 20.05.2022

PIĄTEK 20.05
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia
Sport
20:05magazyn sportowy

FILMOWE

CANAL+ Family
News+
23:00magazyn sportowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
LaLiga Show
od 19:50magazyn piłkarski
Ligue1 Preview Show
20:20magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Rayo Vallecano - UD Levante
Foot truck: Kamil Grabara
23:00magazyn piłkarski
News+
23:30magazyn sportowy
CANAL+ Sport 5
Speedway+
20:30magazyn sportowy
Ligue1 Preview Show
21:00magazyn piłkarski
LaLiga Show
21:30magazyn piłkarski
News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:30newsy sportowe
Boks: Walka o pasy mistrzowskie WBC World, WBA Super World i IBF World w Arlington
23:55waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Yordenis Ugas
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 19:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Stefanos Tsitsipas - Novak Djoković
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:0013. etap: San Remo - Cuneo
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 19:3513. etap: San Remo - Cuneo
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
21:05mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
22:00mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
23:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Stefanos Tsitsipas - Novak Djoković
Polsat Sport
Boks: Gala w Londynie
20:00waga superkogucia: Brad Foster - Ionut Baluta
Polsat Sport Extra
Koloseum
od 19:00magazyn sportów walki
Piłka nożna: Liga szkocka
20:40piłka nożna