Program TV na niedzielę 07.04.2024
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Liga+ Extra
20:30magazyn piłkarski
CANAL+ Premium
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Liga+ Extra
19:30magazyn piłkarski
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
17:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
18:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
20:30mecz finałowy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Wójcik Racing Team
17:00magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
18:25mecz: Barca - Real Madryt
Piłka nożna: Liga francuska
20:40mecz: FC Nantes - Olympique Lyon
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
od 14:00kolarstwo
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
17:45lekkoatletyka
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
18:45kolarstwo
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
19:30mecz finałowy
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Riola Sardo
17:002. wyścig w klasie MXGP
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
18:006. etap
Golf: Valero Texas Open
19:00finał
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - Barkom Każany Lwów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Projekt Warszawa
Polsat Sport Extra
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
od 14:50mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
Sporty walki: UFC Fight Night
20:00walka: Brendan Allen - Chris Curtis 2 06.04.2024
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Estoril
od 16:30mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Houston
20:00mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje mistrzostw Europy
17:55mecz: Polska - Kosowo
Hokej: Tauron Hokej Liga
20:10studio
Hokej: Tauron Hokej Liga
20:254. mecz finałowy fazy play-off: Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice