Program TV na jutro, sobota 20.04.2024
SPORTOWE
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:55mecz: Celta Vigo - UD Las Palmas
Basket Office
16:45magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
od 13:50mecz: Grupa Azoty Unia Tarnów - Enea Polonia Piła
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
16:25mecz: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Eurosport 1
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Mairiporze
14:00cross country olympic kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Mairiporze
14:45cross country olympic mężczyzn
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
15:251. dzień
Eurosport 2
FIA World Endurance Championship: Wyścig w Lusajlu
od 13:40wyścigi samochodowe
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
14:30wyścigi motocyklowe
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
16:45cross country short track kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
17:30cross country short track mężczyzn
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 13:30studio
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Projekt Warszawa
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 13:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
15:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk
Polsat Sport News
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Xiamenie
od 13:00lekkoatletyka
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
14:501. mecz półfinałowy: KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Legia Warszawa - Anwil Włocławek
TVP Sport
Droga do EURO 2024 (6)
od 13:45magazyn piłkarski
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
14:25mecz: Czarni Sosnowiec - Medyk Konin
Wyścigi konne: Służewiec 2024
16:35otwarcie sezonu