Program TV na poniedziałek 29.04.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4329)
od 4:50telenowela
Dziedzictwo (265)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (168)
6:10serial obyczajowy
Wydział kryminalny Kitzbühel: Kryminał a la carte (60)
8:00serial kryminalny
Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Matka wystarczająco idealna (807)
od 4:35serial obyczajowy
M jak miłość (1565)
5:30serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Na dwa fronty (188)
6:55serial komediowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Żona z piekła rodem (745)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Ukryta prawda (927)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Świat z powietrza (3)
5:45serial przyrodniczy
Jurajscy wojownicy: Banda morderców (3)
6:00serial popularnonaukowy
TV 6
Kochane pieniądze: Niewolnicy pieniądza (37)
od 4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (12)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (13)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1150)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (237)
5:00serial kryminalny
Nash Bridges: Wielka ucieczka (11)
6:00serial sensacyjny
Nash Bridges: Fachowcy (12)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Księżniczka (14)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (688)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (442)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (1012)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1110)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (842)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Legenda czarnej wołgi (11)
5:05serial dokumentalny
TVP Polonia
Polacy światu: Kazimierz Funk
6:50cykl dokumentalny
WP
Porzucone budowle 4 (7)
8:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Planeta Singli. Osiem historii: Detektor (6)
5:10serial komediowy
Polska z góry 3: Łużyce Górne (2)
6:30serial dokumentalny
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (7)
8:30serial sensacyjno-komediowy
AXN
The Good Doctor 5 (17)
od 4:50serial obyczajowy
Znaki 2 (5)
6:00serial kryminalny
Rekrut (19)
6:55serial kryminalny
Seal Team 5 (13)
7:50serial sensacyjny
Seal Team 5 (14)
8:50serial sensacyjny
CANAL+ Family
Bing (1)
6:00serial animowany
Bing (2)
6:05serial animowany
Bob Budowniczy 21: Niesamowity labirynt (1)
6:25serial animowany
Bob Budowniczy 21: Wielki marszałek Bob (2)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (22)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (8)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (9)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (10)
7:45serial animowany
Marta mówi (6)
8:05serial animowany
CBS Europa
Bliżej gwiazd (14/48)
5:30serial dokumentalny
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe: Niełatwa sprawa (4)
6:00serial obyczajowy
Panna Scarlet i komisarz 4: Powołanie (5)
6:45serial kryminalny
Inspektor George Gently 4: Do góry nogami (1)
7:55serial kryminalny
Kino TV
Bonanza: Zła jak osa
od 4:50serial obyczajowy
Bonanza: Strumień goryczy
5:55serial obyczajowy
Celnicy (2)
8:40serial dokumentalny
Polsat Film
Na ratunek 112: Striptizer traci przytomność podczas występu / Wybuch bomby w sklepie (106)
5:00serial paradokumentalny
Więzienie (136)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (137)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (138)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Niebezpieczny silnik (11)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (39)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (12)
7:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Klątwa mumii (103)
8:55serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Koniec szkoły (1)
6:00serial komediowy
Laboratorium Dextera: Wielka siostra (5)
6:55serial animowany
Diukowie Hazzardu 7: Jedźcie na Zachód, młodzi Duke'owie (8)
7:00serial komediowy
Alf 4: Gdy będę mieć 64 lata (19)
8:00serial komediowy
Alf 4: Panie Piaskunie (20)
8:30serial komediowy