Program TV na wczoraj, środa 27.03.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 4: Śluby i rozstania (42)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Trenerka (221)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (9)
11:35serial dokumentalny
TVP 2
Barwy szczęścia (2969)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Malanowski i partnerzy: Narzeczona złodzieja (701)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Pacjent zero (702)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Obsesja (338)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Nie mogę o tobie zapomnieć - powiedziała Marta, spotkawszy Wojciecha po długiej rozłące (1277)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Lepiej nie patrz (704)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1594)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TV 4
Dlaczego ja?: Wygrana i strata (810)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Wdowa znajduje pocieszenie w tarocie (948)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Miłość i pieniądze (949)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (294)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (4)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (5)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (6)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (7)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Stłumiony ból (1)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (173)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (174)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Zielona babcia (16)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (798)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (799)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (71)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Niemowlę (606)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (991)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (14)
9:00serial sensacyjny
Mistrzowie muzyki filmowej: Lata sześćdziesiąte. Część pierwsza
12:35serial dokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2929)
11:30serial obyczajowy
Ojciec Mateusz 23: Ciało (294)
12:50serial kryminalny
WP
Porzucone budowle 6 (3)
od 8:30serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (4)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii (3)
10:30serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (6)
11:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (7)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Vera 12 (3)
od 8:30serial kryminalny
AXN
MacGyver 3 (20)
od 8:55serial akcji
Carter 2 (7)
9:50serial kryminalny
MacGyver 3 (21)
10:45serial akcji
MacGyver 3 (22)
11:40serial akcji
Carter 2 (8)
12:35serial kryminalny
CANAL+ Family
Polska z góry: Bieszczady (3)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Góry Stołowe (4)
12:25serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)
9:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)
9:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (9)
10:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (1)
10:35serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
11:05serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:40serial komediowy
Epic Drama
Inspektor George Gently 5: Człowiek z Północy (1)
od 8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 15: Krok do przodu (21)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 15: Dwa kroki w tył (22)
10:50serial sensacyjny
HBO 2
Pępek świata 6: Major Anxiety (3)
11:00serial komediowy
Pępek świata 6: The Table (4)
11:20serial komediowy
HBO 3
Przyjaciele 10: The One Where Chandler Gets Caught (10)
9:45serial komediowy
Przyjaciele 10: The One Where the Stripper Cries (11)
10:10serial komediowy
Przyjaciele 10: The One with Phoebe's Wedding (12)
10:40serial komediowy
Kino TV
Celnicy 2 (7)
od 8:50serial dokumentalny
Celnicy 2 (8)
9:20serial dokumentalny
Poirot 7: Zabójstwo Rogera Ackroyda
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (249)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (250)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Gumowy interes (23)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Hobby (24)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kocham kino (224)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Expo (225)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (106)
12:55serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Nagonka (67)
od 8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5 (68)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Okup (69)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Martwe stery (86)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Concorde w płomieniach (115)
12:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (22)
9:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (1)
9:55serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
10:50serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
11:40serial sensacyjny
Alf 3 (2)
12:35serial komediowy