- 19:55Pytanie dnia
program publicystyczny
Program to rozmowa i komentarz do aktualnych wydarzeń. Tematyka związana jest z problemami poruszanymi w głównym wydaniu programu informacyjnego o 19.30.
20:10
Sportmagazyn sportowy
Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.
20:15
Pogodamagazyn informacyjny
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.
20:25
Mała doboszka (4/8)serial sensacyjny
Lata 70., RFN. W domu izraelskiego ambasadora w Niemczech dochodzi do eksplozji. Zespół śledczych robi wszystko, by znaleźć sprawcę zamachu. Ich przeciwnikiem jest nieuchwytny Palestyńczyk.
21:20
Cwaniaki z Hollywoodkomedia kryminalna, Wielka Brytania/USA 2020
Zadłużony filmowiec chce uśmiercić aktora. Liczy na pieniądze z jego polisy.
- 23:10Świat bez fikcji: Anna Achmatowa. Requiem
film dokumentalny, Polska 2023
Sylwetka jednej z najwybitniejszych rosyjskich poetek XX wieku, która nazywała siebie muzą żałobną. Żyła w czasach stalinowskiego terroru, o którym opowiada poemat "Requiem". Jej pierwszy mąż Nikołaj Gumilow został rozstrzelany, a trzeci - zmarł w obozie. Wiele razy aresztowano jedynego syna artystki, była ona także świadkiem zatrzymania Osipa Mandelsztama. W dokumencie nie zabraknie historii innych wielkich postaci epoki - Amadeo Modiglianiego czy Józefa Czapskiego. Będzie można również usłyszeć przejmujące wiersze w interpretacji Anny Dymnej.
0:20
2:05
- 3:45Tajemnice bólu
film dokumentalny, USA 2022
Ból związany z urazem czy stanem zapalnym chroni przed dalszymi obrażeniami. Ten neuropatyczny, który pojawia się z powodu nieprawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, nie przynosi korzyści.
4:55
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI