TVN TurboProgram TV na Środa 24.12.2025
- 20:00Nowa era rakiet
film dokumentalny
Możliwe, że jesteśmy świadkami początku nowej ery działalności człowieka w kosmosie. Nie tylko w celach naukowych i badawczych, ale również dla zysku. Coraz więcej prywatnych firm opracowuje nowe technologie, które mają sprawić, by kosmos był nam bliższy niż kiedykolwiek. W tym samym czasie NASA wraca do załogowych lotów kosmicznych, budując po raz kolejny rakietę, która zabierze nas daleko poza Ziemię. To nie jest jednak pierwszy raz, kiedy widzimy oznaki "rakietowego renesansu". W latach 80. nastąpił boom, a następnie załamanie, w prywatyzacji podróży kosmicznych. Nie wiadomo jednak, czy optymizm związany z firmami takimi jak SpaceX i Virgin Galactic okaże się proroczy, czy może jest tylko szumem medialnym. Wiemy natomiast, że spadek kosztów i pojawienie się rakiet o nowych możliwościach umożliwia nowemu pokoleniu sięgnąć po kosmos ponownie, marząc o wielkich rzeczach.
- 21:10Ciężarówką przez Indie (9/12)
serial dokumentalny
Dawid Andres wyruszy na indyjskie drogi. Pracę potraktuje jako pretekst do odkrycia kultury, historii i naturalnego piękna kraju. Odwiedzi m.in. Mumbaj, Tadż Mahal, Jaipur i podnóże Himalajów.
- 22:10Ciężarówką przez Indie (10/12)
serial dokumentalny
Dawid Andres wyruszy na indyjskie drogi. Pracę potraktuje jako pretekst do odkrycia kultury, historii i naturalnego piękna kraju. Odwiedzi m.in. Mumbaj, Tadż Mahal, Jaipur i podnóże Himalajów.
- 23:10Mobilni mechanicy (1/17)
magazyn motoryzacyjny
W Wadowicach Adam i Tomek próbują uruchomić datsuna 1500. Okazuje się, że przepalony jest kabel sterowania cewką zapłonową. W Rzozowie Mirek i Szymon sprawdzają, co jest przyczyną awarii MAN-a TGA.
- 23:55Mobilni mechanicy (2/17)
magazyn motoryzacyjny
Specjaliści muszą docierać w odległe miejsca i podejmować się napraw maszyn, z którymi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia. W szóstej serii zmierzą się m.in. z usterką koparki pracującej w porcie.
- 0:40Mobilni mechanicy (3/17)
magazyn motoryzacyjny
Specjaliści muszą docierać w odległe miejsca i podejmować się napraw maszyn, z którymi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia. W szóstej serii zmierzą się m.in. z usterką koparki pracującej w porcie.
1:25101 napraw (5/10)magazyn motoryzacyjny
Grzegorz Duda pokaże, jak poradzić sobie z kompresorem klimatyzacji niedziałającym podczas upałów. Doradzi też, jak prawidłowo kasować luz na przekładni kierowniczej.
1:557 grzechów (1/8)magazyn kryminalny
Kierowani pychą zamaskowani bandyci mordują Tomasza C. (pseudonim Człowiek), kibica przeciwnego klubu piłkarskiego.
2:25Przepustka (7/9)serial dokumentalny
Monika Góralewska zabiera więźniów na przepustkę. Skazani na najcięższe wyroki za okrutne zbrodnie zostali wykluczeni ze społeczeństwa.
2:55Megatransporty (11/12)program rozrywkowy
Zespół dociera do portu w Cigacicach - tam 40-metrowy fragment mostu może być przeładowany na barkę i przetransportowany na miejsce montażu. Konwój z elementami silosów ma problemy na zakrętach.
3:35Megatransporty (12)program rozrywkowy
Załoga z Rumi przewozi dwa śmigła do elektrowni wiatrowych przez wiele ostrych zakrętów. Zespół z Zabrza ma tylko trzy godziny, by przetransportować czterotonowe zbiorniki na odległość 60 kilometrów.
4:20Będzie pan zadowolony (7/13)program rozrywkowy
Krzysztof Woroniecki oceni pracę mechaników, którym przyjdzie zmierzyć się z usterkami bmw E36. W samochodzie trzeba zamontować wtyczkę cewki zapłonowej oraz naprawić czujnik podciśnienia.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI




