TVN FabułaProgram TV na Sobota 28.02.2026
14:45Batmanfilm przygodowy, Wielka Brytania/USA 1989
Człowiek nietoperz musi udaremnić plany bezwzględnego Jokera.
17:25Powrót Batmanafilm sensacyjny, Wielka Brytania/USA 1992
Niestrudzony obrońca Gotham City rusza do walki z siłami zła.
20:00Chłopidramat obyczajowy, Polska 2023
Pełna pasji dziewczyna naraża się na wrogość wiejskiej społeczności.
22:25Sex Storykomedia romantyczna, Wielka Brytania/USA 2011
Zdecydowali się na wolny związek. Trudno im jednak poskromić uczucia.
0:40Tammykomedia obyczajowa, USA 2014
Załamana stratą pracy i partnera kobieta udaje się wraz z babcią do Niagara Falls.
2:50Artystki (3/5)program rozrywkowy
W hiszpańskiej Barcelonie Marta Nieradkiewicz i Maria Dębska odwiedzają targowisko, próbując śródziemnomorskich przysmaków. Rozmawiają o randkach osób publicznych i gdzie są bardziej komfortowe.
3:45Dziewczyny z Hollywood: Joan Crawford (15/17)program rozrywkowy
Anna Wendzikowska opowie o gwiazdach dawnego Hollywood, m.in. Marilyn Monroe, Vivien Leigh, Audrey Hepburn czy Ingrid Bergman. Dziennikarka dowie się, w jaki sposób aktorki dbały o wygląd.
4:00Szkoła (648)serial paradokumentalny
Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.
5:00Ukryta prawda (1231)serial paradokumentalny
Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI








