Kino Polska Program TV na dziś
23:45Misja Afganistan: Wybory (11)serial wojenny
Afganistan. Losy żołnierzy 2. plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej. Dowódcą jednostki jest porucznik Paweł Konaszewicz.
0:50Misja Afganistan: Bunkier (12)serial wojenny
Afganistan. Losy żołnierzy 2. plutonu pierwszej kompanii piechoty zmechanizowanej. Dowódcą jednostki jest porucznik Paweł Konaszewicz.
1:50Czerwony kapitanfilm kryminalny, Słowacja/Czechy/Polska 2016
Policyjne dochodzenie ujawnia zbrodnicze działania komunistycznych służb sprzed lat.
- 4:20IO
dramat obyczajowy, Włochy/Polska 2022
Pracujący w cyrku osioł występuje z artystką. Gdy za sprawą aktywistów odzyskuje wolność, rozpoczyna się jego tułaczka.
4:45Obłoki śmierci. Bolimów 1915dokument fabularyzowany, Polska 2020
Pod Bolimowem starły się armie niemiecka i rosyjska. To tutaj zaczęła się historia nowoczesnej wojskowości w jej najgorszym sensie. Przywódcy II Rzeszy zdecydowali o użyciu w walce broni chemicznej.
6:05Zwierzęta Wajraka 3: Puszcza dzięciołów (2)serial dokumentalny
Działacz na rzecz ochrony przyrody Adam Wajrak wyrusza w doskonale sobie znane tereny Puszczy Białowieskiej. Podąża tropem wilków, które upolowały łanię w pobliżu jego domu w Teremiskach.
- 6:35Och! Kabaret 3 (8)
program rozrywkowy
Michał Czernecki wcieli się w młodego aktora pragnącego sławy, a Michał Paszczyk wystąpi w roli jego dziadka z bogatym życiorysem i ciętym humorem. Poza tym w programie występy popularnych kabaretów.
- 7:25Och! Kabaret 4 (1)
program rozrywkowy
Satyrycy przedstawiają polską wersję Kardashianów. Wnuczek Paweł zyskuje rolę w filmie, co wzbudza entuzjazm dziadka i żony. Dziennikarz z portalu "Szczeniaczek" postanawia wspierać rodzinę.
8:15Zwierzęta Wajraka 3: Bocianie gniazdo (3)serial dokumentalny
Działacz na rzecz ochrony przyrody Adam Wajrak wyrusza w doskonale sobie znane tereny Puszczy Białowieskiej. Podąża tropem wilków, które upolowały łanię w pobliżu jego domu w Teremiskach.
- 8:50To nie ze mną (11)
serial obyczajowy
Tosia (Ada Szczepaniak) jest energiczną i niezależną kobietą, która pracuje i żyje w typowo męskim świecie. Jej zawód to mechaniczka samochodowa. Natomiast Michał (Adrian Zaremba) jest lekarzem, który samotnie wychowuje dwie córki. Oboje są długoletnimi singlami, ale ulepionymi z zupełnie innej gliny. Los potrafi jednak spłatać figla i ich drogi się spotykają. Może z tego wyniknąć płomienny romans, choć oboje starają się, żeby nic z tego nie wyszło. Serial ten to ciepła i pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie oraz sile przyjaźni.
9:30Podróż za jeden uśmiechfilm przygodowy, Polska 1972
Duduś i Poldek jadą nad morze autostopem, gdyż nie mają pieniędzy na bilet kolejowy. Przeżywają wiele przygód.
11:25W zawieszeniudramat polityczny, Polska 1986
Rok 1949. Marcel, były oficer AK, zostaje bezpodstawnie skazany na karę śmierci...
- 13:25Czarne Stopy
film przygodowy, Polska 1986
Zastęp 'Czarne Stopy' wyjeżdża na obóz. Harcerze są zaintrygowani dziwnymi znakami. Okazuje się, że zostawił je były partyzant Leśne Oko.
15:40
17:45Stawka większa niż życie: Wielka wsypa (7)serial wojenny
II wojna światowa. Stanisław Kolicki wkrada się w niemieckie szeregi jako Hans Kloss. W nowym wcieleniu jest oficerem Abwehry.
18:50Stawka większa niż życie: Genialny plan pułkownika Krafta (8)serial wojenny
II wojna światowa. Stanisław Kolicki wkrada się w niemieckie szeregi jako Hans Kloss. W nowym wcieleniu jest oficerem Abwehry.
20:00Zabawa zabawadramat obyczajowy, Polska 2018
Trzy kobiety zmagają się z uzależnieniem od alkoholu. Jedna z nich, lekarka Teresa, pewnego dnia pijana przychodzi na dyżur.
- 21:50Jezioro Słone
komedia obyczajowa, Szwecja/Polska 2021
Helena (Katarzyna Butowtt) od 40 lat jest żoną Pawła (Krzysztof Stelmaszyk), który był jej jedynym mężczyzną. Na nowo szuka spełnienia. Decyduje się na pracę w modelingu i erotyczne doświadczenia.
0:00W ukryciudramat wojenny, Polska 2013
Dramatyczne przeżycia stają się początkiem bliskiej relacji polskiej artystki i młodej Żydówki.
2:15Ogród Luizydramat obyczajowy, Polska 2007
Gangster zakochuje się w delikatnej pacjentce szpitala psychiatrycznego.
4:45Obłoki śmierci. Bolimów 1915dokument fabularyzowany, Polska 2020
Pod Bolimowem starły się armie niemiecka i rosyjska. To tutaj zaczęła się historia nowoczesnej wojskowości w jej najgorszym sensie. Przywódcy II Rzeszy zdecydowali o użyciu w walce broni chemicznej.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI
Kino Polska
Kino Polska to stacja o profilu filmowym. Jest adresowana do miłośników filmów i seriali. Znajduje się w portfolio spółki Kino Polska TV.
W ramówce Kino Polska znajdują się zarówno polskie produkcje, jak i zagraniczne filmy oraz seriale, w tworzeniu których udział wzięli polscy twórcy.
Stacja Kino Polska nadaje w formacie 16:9 1080p (HDTV).
Historia Kino Polska
Stacja Kino Polska rozpoczęła nadawanie 20 grudnia 2003 roku (przy czym w jakości HDTV nadaje od 3 grudnia 2018 roku). Jej właścicielem jest spółka akcyjna Kino Polska TV. Siedziba telewizji Kino Polska mieści się przy ul. Puławskiej 435 A w Warszawie. W ofercie programowej stacji znajdują się przede wszystkim dramaty obyczajowe (na przykład: „Karuzela” oraz „Pierwszy dzień wolności”), filmy sensacyjne (na przykład: „Wirus”), dramaty psychologiczne (na przykład: „Wyspa skazańców”), filmy krótkometrażowe (na przykład: „Jestem Andrzejem”), seriale obyczajowe (na przykład: „Dom”), filmy komediowe (na przykład: „U Pana Boga w ogródku”), baśnie filmowe (na przykład: „Pierścień i róża”), filmy historyczne (na przykład: „Potop Redivivus”), dramaty obyczajowe (na przykład: „Ewa”), czy czarne komedie (na przykład: „Kochanie, chyba cię zabiłem”). W związku z tym, że kultowe produkcje sprzed lat sąsiadują w ramówce Kino Polska z najnowszymi hitami, można powiedzieć, że oferta programowa tej stacji jest dopasowana do odbiorców w każdym wieku.
Pierwsze logo stacji Kino Polska, służyło jej od początku nadawania, czyli od 20 grudnia 2003 roku, do 28 lutego 2009 roku. Był to szary kwadrat z napisem „pl” w środku. Obok tego kwadratu znajdował się czerwony trójkąt. Natomiast pod kwadratem zamieszczony był szary napis „TELEWIZJA KINO POLSKA”.
Zmiana nastąpiła z początkiem marca 2009 roku. Wówczas Kino Polska zyskało nowe logo – to, które służy stacji do dziś. Stanowi je szara ramka z napisem „PL”. Obok znajduje się czerwony trójkąt z poprzedniego logotypu. Z kolei pod ramką widoczny jest szary napis „KINO POLSKA” (także zaczerpnięty z poprzedniego loga, choć już bez słowa „TELEWIZJA”).
Gdzie można oglądać Kino Polska?
Dostęp do stacji Kino Polska oferują zarówno telewizje satelitarne, jak i telewizje kablowe. Kanał też można oglądać w pakietach następujących operatorów: Polsat BOX (kanał 43), Canal+ (kanał 64), UPC (kanał 201 lub 474), Vectra (kanał 301), Netia (kanał 140), Inea (kanał 246), Orange (kanał 226), Toya (kanał 110), Multimedia (kanał 151).
Oprócz tego, ofertę Kino Polska można śledzić w Internecie. Pozwala na to usługa FilmBox+, a także aplikacja PLAY NOW i serwis Polsat Box Go.
Powiązane stacje telewizyjne z Kino Polska
Właściciel stacji Kino Polska, spółka akcyjna Kino Polska TV, jest właścicielem także kilku innych kanałów telewizyjnych. W jego portfolio znajdują się stacje takie, jak na przykład: Zoom TV, Stopklatka czy Kino TV.
Więcej o telewizji Kino Polska
Stacja Kino Polska ma swoją stronę internetową, dostępną pod adresem www.kinopolska.pl. W sieci można odnaleźć także profile tej telewizji na Facebooku, na Twitterze oraz na Instagramie. Dodatkowo, Kino Polska ma swój kanał w serwisie YouTube.










