FX Program TV na dziś
20:05W pogoni za zemstąfilm sensacyjny, USA 2010
Były skazaniec tropi zabójców brata. Trzymająca w napięciu opowieść z Dwaynem Johnsonem.
22:00John Rambofilm sensacyjny, Niemcy/USA 2008
Nieustraszony komandos wyrusza na kolejną niebezpieczną misję.
23:45Agenci NCIS (6)serial sensacyjny
Detektywi agencji NCIS badają przestępstwa powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Zespołem kieruje Jenny Shepard.
0:40CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zza grobu (1)serial kryminalny
W zespole detektywów Horatia Caine'a w Miami pracują: specjalistka od balistyki, ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy i koroner.
1:35CSI: Kryminalne zagadki Miami: Krew w wodzie (2)serial kryminalny
W zespole detektywów Horatia Caine'a w Miami pracują: specjalistka od balistyki, ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy i koroner.
2:30Lucyfer: Zabójstwo Lucyfera Morningstara (5)serial kryminalny
Dalsze losy Lucyfera Morningstara, który opuścił piekło i znalazł się na ziemi.
3:30Tropiciel: Szok ontologiczny (2)serial kryminalny
Colter Shaw samotnie przemierza kraj jako łowca nagród. Wykorzystując swoje specjalistyczne umiejętności, pomaga osobom prywatnym i organom ścigania w rozwiązywaniu różnego rodzaju spraw. Jednocześnie boryka się z problemami w życiu rodzinnym.
4:30Kości: Kobieta w wirze (20)serial kryminalny
Agent specjalny FBI Booth (David Boreanaz) przebywa w więzieniu. Jest oskarżony o potrójne morderstwo. Za kratkami grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony zarówno współwięźniów, jak i strażników. Antropolog sądowy dr Brennan (Emily Deschanel), prywatnie jego żona, desperacko szuka dowodów, by dowieść jego niewinności. Z obawy o życie ukochanego Temperance złamie nawet prawo. Na szczęście oboje w trudnych chwilach mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i współpracowników.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI






