 
      CANAL+ PremiumProgram TV na Czwartek 13.11.2025
 6:00Łapu-capu 6:00Łapu-capu- chochliki telewizyjne - Z programów polskich stacji TV: gafy prezenterów, nietypowe zachowania przed kamerą oraz awarie techniczne powodujące absurdalne sytuacje. 
 6:05 6:05
- 7:30W stronę słońcafilm dokumentalny, Polska 2023 Zapis podróży pięcioosobowej rodziny, która wyruszyła kamperem w nieznane. Przez cztery lata Robert oraz jego bliscy odwiedzili dziewięć krajów. Był to test łączących ich relacji. 
 9:05 9:05
 11:00Łapu-capu extra (11) 11:00Łapu-capu extra (11)- chochliki telewizyjne - Z programów polskich stacji TV: gafy prezenterów, nietypowe zachowania przed kamerą oraz awarie techniczne powodujące absurdalne sytuacje. 
- 11:30Legenda Ochifilm fantasy, Finlandia/Wielka Brytania/USA 2025 Yuri znajduje niezwykłe stworzenie. Ucieka wraz ze swoim futrzastym przyjacielem, aby odnaleźć jego rodziców i sprowadzić do stada. 
 13:05Wróbel 13:05Wróbel- komediodramat, Polska 2024 - Czterdziestoletni listonosz traci pracę i miejsce w drużynie piłkarskiej. Mierzy się też z opieką nad obcym mu dziadkiem. 
 14:50The Office PL 2: Piknik (12-ost.) 14:50The Office PL 2: Piknik (12-ost.)- serial komediowy - Gdy umiera wujek Patrycji (Vanessa Aleksander), pojawia się wakat na ważnym stanowisku w siedzibie Kropliczanki w Warszawie. Ambitna menadżerka stara się zaimponować centrali. Michał (Piotr Polak) natomiast uznaje, że wynik wyścigu jest już przesądzony i przygotowuje się do opuszczenia Siedlec. Tymczasem w firmie następują zmiany personalne. To szansa, nawet dla najbardziej opornych, by zakwitły nowe uczucia. 
- 15:25W pamięcifilm krótkometrażowy, Polska 2023 
- 15:40Aktualności filmowe+magazyn filmowy Aktualności ze świata kina. Gospodarzami są: Adriana Prodeus, Łukasz Muszyński, Jacek Cygan, Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, Michał Walkiewicz, Błażej Hrapkowicz, Kaja Klimek i Olek Włodkowski. 
 15:45Ucieczka z utopii 15:45Ucieczka z utopii- film dokumentalny, USA 2023 - Opowieść o ludziach próbujących wydostać się z Korei Północnej. Muszą przeprawić się przez rzekę i góry, by znaleźć schronienie w Tajlandii. Wiedzą, że jeśli zostaną złapani, czeka ich śmierć. 
 17:40Hollywood Buzz 17:40Hollywood Buzz- magazyn filmowy - Magazyn filmowy prezentujący nowości kinowe, relacje z planów zdjęciowych oraz ciekawostki związane z gwiazdami srebrnego ekranu. 
 18:10Łapu-capu 18:10Łapu-capu- chochliki telewizyjne - Z programów polskich stacji TV: gafy prezenterów, nietypowe zachowania przed kamerą oraz awarie techniczne powodujące absurdalne sytuacje. 
- 18:15Zła nie madramat obyczajowy, Japonia 2023 We wsi niedaleko Tokio ma powstać luksusowy glamping. Mieszkańcy boją się, że najazd turystów zaszkodzi przyrodzie. 
- 20:00Wartownicy (8-ost.)serial wojenny Rok 1915. Szeregowiec Gabriel zostaje ranny na polu bitwy. Bliscy otrzymują informację o jego śmierci. On jednak trafia do tajnego laboratorium, gdzie naukowcy poddają go tajnemu eksperymentowi. 
- 20:45Premierowa jazda (12)magazyn Charyzmatyczny krytyk filmowy Błażej Hrapkowicz rozmawia z gwiazdami kina, ale też aktorami znanymi ze swoich ról w serialach podczas podróży samochodem po nocnej Warszawie. 
- 21:00Premiera: Do samego końcathriller, Włochy 2024 Podczas wakacji w Palermo Amerykanka Sophie poznaje Giulia, z którym spędza noc. Wikła się w mroczny świat mafijnych rozgrywek. 
- 22:55Przeklęta wodathriller, Australia/Wielka Brytania/USA 2024 Bejsbolista Ray dostaje lekarskie zalecenie, by pływać w ramach fizjoterapii. Wraz z żoną decyduje się na zakup domu z basenem. Szybko wychodzi na jaw, że posesja skrywa mroczny sekret. 
 0:30Księżna 0:30Księżna- film sensacyjny, Wielka Brytania 2024 - Złodziejka Scarlett wiąże się z przemytnikiem diamentów. Planuje zemstę na tych, którzy pozostawili ją na pewną śmierć. 
- 2:25PRO8L3M 'REALITYCHECKkoncert Jeden z najbardziej znanych duetów hip-hopowych przemierza dotknięte pandemią miasto. W wybranych miejscach Oskar i Steez wykonają niektóre ze swoich utworów, m.in. 'VHS', 'Molly' i 'Jak Disney'. 
- 3:20Wiarołomdramat obyczajowy, Polska 2021 Ania po latach wraca do rodzinnej wsi. Wspomnienia mieszają się z teraźniejszością, a rzeczywistość z omamami i wizjami. 
 4:35Wolna krowa 4:35Wolna krowa- film krótkometrażowy, Polska 2023 - Tuż przed maturą Sara ucieka z domu. Chce bronić stada dzikich krów przed ubojem. Matka, Alicja, rusza jej tropem. Wprost z luksusowego domu trafia pod namiot w obozie działaczy ekologicznych. 
- 5:05Miasta rytm: Elbląg (8)serial dokumentalny Historyk sztuki Jerzy Majewski podróżuje po polskich miastach. Zajrzy m.in. do Olsztyna i Gdyni. W każdym miejscu poszuka najpiękniejszych architektonicznie budynków i zapozna się z lokalną historią. 
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI









