CANAL+ Sport 2 Program TV na dziś
15:00Tenis: Turniej WTA w Rzymiemecz 2. rundy gry pojedynczej: Tyra Caterina Grant - Victoria Mboko
Victoria Mboko w Madrycie rozczarowała. Z turniejem w stolicy Hiszpanii pożegnała się już w drugiej rundzie, przegrywając z Catherine McNally (4:6, 1:6). Kanadyjka zrehabilitować się fanom za porażkę chce już w Rzymie. Przeszkodzić jej spróbuje Tyra Caterina Grant, z którą zmierzy się po raz pierwszy w karierze.
17:00Tenis: Turniej WTA w Rzymiemecz 2. rundy gry pojedynczej: Maria Sakkari - Jelena Rybakina
Początek zmagań na mączce jest dla Jeleny Rybakiny słodko-gorzki. Kazaszka wygrała zmagania w Stuttgarcie, lecz z tysięcznikiem w Madrycie pożegnała się już w czwartej rundzie. Przekonamy się, jak poradzi sobie na kortach w Rzymie, na których triumfowała w 2023 roku. Obecną wiceliderkę rankingu WTA sprawdzi Maria Sakkari. Greczynka w poprzedniej fazie zmagań ograła Lilli Tagger (5:7, 6:3, 6:0).
19:00Tenis: Turniej WTA w Rzymiemecz 2. rundy gry pojedynczej: Emma Navarro - Elisabetta Cocciaretto
Obie panie ostatni raz spotkały się na korcie podczas wrześniowych zmagań w Pucharze Billie Jean King. Górą wówczas była Elisabetta Cocciaretto, która pokonała Emmę Navarro 6:4, 6:4. Przed swoimi rodakami Włoszka chce powtórzyć ten wynik i tym samym zameldować się w trzeciej rundzie.
20:55Piłka nożna: Liga hiszpańskamecz: UD Levante - CA Osasuna
Osasuna po porażce z Barceloną (1:2) oddaliła się od gry w europejskich pucharach. Obecnie traci już 5 punktów do 6. miejsca. W tej kolejce może jednak ponownie się do nich zbliżyć. Zmierzy się z przedostatnim w tabeli Levante, które jest posiadaczem najgorszej defensywy w lidze. Obrona klubu z Walencji w LaLiga dopuściła do straty już 55 bramek.
23:15Tenis: Turniej WTA w Rzymiemecz 2. rundy gry pojedynczej: Catherine McNally - Iga Świątek
Początek zmagań na mączce jest trudny dla Igi Świątek. Z turniejem w Stuttgarcie pożegnała się w ćwierćfinale, a z tysięcznika w Madrycie musiała wycofać się podczas trzeciej rundy przez problemy zdrowotne. Wrócić do formy spróbuje w Rzymie, gdzie triumfowała trzy razy. Rywalizację w Wiecznym Mieście wygrała w 2021, 2022 i 2024 roku. Przeszkodzić naszej tenisistce chce Catherine McNally. Brytyjka mierzyła się z nią podczas ubiegłorocznego Wimbledonu. Wówczas musiała uznać wyższość Polki, która wygrała 5:7, 6:2, 6:1.
1:30Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasamecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
W lipcu legioniści pokonali Kolejorza w Poznaniu 2:1 i zdobyli Superpuchar Polski. Jeśli to powtórzą, zrobią krok w kierunku utrzymania w Ekstraklasie i skomplikują Lechowi plan obrony mistrzostwa.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI


