CANAL+ Sport 2 Program TV na dziś
17:15Tenis: Turniej WTA Finals w Rijadziemecz fazy grupowej gry pojedynczej: Aryna Sabalenka - Jessica Pegula
Aryna Sabalenka będzie chciała zrewanżować się Jessice Peguli za porażkę w trzysetowym boju w Wuhan. W Rijadzie na inaugurację Białorusinka bez problemu rozprawiła się z Jasmine Paolini.
19:30Tenis: Turniej WTA Finals w Rijadziemecz fazy grupowej gry podwójnej: Mirra Andrejewa/Diana Shnaider - Timea Babos/Luisa Stefani
Na WTA Finals Mirra Andrejewa i Diana Shnaider przegrały z Gabrielą Dabrowski i Erin Routliffe (3:6, 6:7). Timea Babos i Luisa Stefani uległy Katerinie Siniakovej i Taylor Townsend (2:6, 6:3, 6:10).
21:45Tenis: Turniej WTA Finals w Rijadziemecz fazy grupowej gry podwójnej: Sara Errani/Jasmine Paolini - Weronika Kudermietowa/Elise Mertens
Starcie, które wyłoni półfinalistki. Sara Errani z Jasmine Paolini oraz Weronika Kudermietowa z Elise Mertens mają na koncie w tym turnieju zwycięstwo i porażkę. To czwarty pojedynek tych zespołów.
0:00Tenis: Turniej WTA Finals w Rijadziemecz fazy grupowej gry pojedynczej: Jelena Rybakina - Jekaterina Aleksandrowa
Jelena Rybakina zapewniła sobie już udział w półfinale. W pierwszym meczu pokonała Amandę Anisimową, a w drugim Igę Świątek. W ostatnim starciu fazy grupowej zmierzy się z Jekateriną Aleksandrową.
2:00Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasamecz: GKS Katowice - Piast Gliwice
Sytuacja Piasta jest niezwykle trudna. Fatalny początek sezonu zbiera żniwo, a zespół Daniela Myśliwca próbuje opuścić strefę spadkową. Ważnym krokiem w kierunku utrzymania byłaby wygrana z GKS-em.
- LEGENDA:
- FILMY
- SERIALE
- ROZRYWKA
- SPORT
- DOKUMENT
- DLA DZIECI




