Archiwum programu TV

TVP Sport

Wtorek 4.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Hokej: NHL
mecz finałowy fazy play-off: St. Louis Blues - Boston Bruins
Siłacz
film dokumentalny, Polska 2018
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz 1/8 finału: Ukraina - Panama
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Brazylia - Polska
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Serbia - Polska
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz 1/8 finału: Argentyna - Mali
Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz 1/8 finału: Japonia - Korea Południowa
Mistrzostwa
film dokumentalny
Boks: Walka o pasy WBA Super World i WBC Dimond Super w Nowym Jorku
waga superśrednia: Callum Smith - Hassan N'Dam N'Jikam
Boks: Walka o pasy IBF World, IBO World, WBA World i WBO World w Nowym Jorku
waga ciężka: Anthony Joshua - Andy Ruiz Jr.
Boks: World Boxing Super Series
walka półfinałowa w wadze koguciej: Naoya Inoue - Emmanuel Rodriguez

Środa 5.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Strongman: Liga Mistrzów 2019
sporty siłowe
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz 1/8 finału: Argentyna - Mali
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz 1/8 finału: Francja - USA
Droga do Euro 2020
zapowiedź 3. i 4. kolejki
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Serbia - Polska
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Belgia - Polska
Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz półfinałowy Dywizji A: Portugalia - Szwajcaria
Droga do Euro 2020
zapowiedź 3. i 4. kolejki
Boks: World Boxing Super Series
walka ćwierćfinałowa w wadze junior ciężkiej: Mairis Briedis - Noel Gevor
Boks: World Boxing Super Series
walka ćwierćfinałowa w wadze junior ciężkiej: Krzysztof Głowacki - Maksim Własow

Czwartek 6.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Droga do Euro 2020
zapowiedź 3. i 4. kolejki
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz półfinałowy Dywizji A: Portugalia - Szwajcaria
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Belgia - Polska
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
przed meczem: Macedonia Północna - Polska
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Polska - Rosja
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Świata
1. połowa meczu: Polska - Serbia
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
przed meczem: Macedonia Północna - Polska
Piłka ręczna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Świata
2. połowa meczu: Polska - Serbia
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz półfinałowy Dywizji A: Holandia - Anglia
Sportowy wieczór
program informacyjny
Hokej: NHL
mecz finałowy fazy play-off: Boston Bruins - St. Louis Blues

Piątek 7.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Hokej: NHL
mecz finałowy fazy play-off: Boston Bruins - St. Louis Blues
Mistrzostwa
film dokumentalny
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz półfinałowy Dywizji A: Holandia - Anglia
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz ćwierćfinałowy: Kolumbia - Ukraina
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Macedonia Północna - Polska
Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz ćwierćfinałowy: Włochy - Mali
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Francja - Korea Południowa
Boks: Walka o pasy WBA Super World i WBC Dimond Super w Nowym Jorku
waga superśrednia: Callum Smith - Hassan N'Dam N'Jikam

Sobota 8.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
E-sport: ESL Mistrzostwa Polski
mecz: Virtus.pro - AGO Esports
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Macedonia Północna - Polska
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Polska - Bułgaria
Stan futbolu
magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga Narodów
podsumowanie meczów półfinałowych
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Niemcy - Chiny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz ćwierćfinałowy: USA - Ekwador
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Turcja - Francja
Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz ćwierćfinałowy: Korea Południowa - Senegal
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Norwegia - Nigeria
Oko w oko: Katarzyna Kiedrzynek
magazyn sportowy
Boks: Gala w Filadelfii
waga lekka: Katie Taylor - Rose Volante; waga superpiórkowa: Tevin Farmer - Jono Carroll

Niedziela 9.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Hiszpania - RPA
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Turcja - Francja
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
podsumowanie meczów ćwierćfinałowych
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Polska - Bułgaria
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz o 3. miejsce Dywizji A: Szwajcaria - Anglia
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Anglia - Szkocja
Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz finałowy Dywizji A: Portugalia - Holandia
Hokej: NHL
mecz finałowy fazy play-off: St. Louis Blues - Boston Bruins

Poniedziałek 10.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Australia - Włochy
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Brazylia - Jamajka
Dart: PDC World Cup of Darts
mecz finałowy
Hokej: NHL
mecz finałowy fazy play-off: St. Louis Blues -Boston Bruins
Formuła 1: Grand Prix Kanady
podsumowanie
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Polska - Izrael
Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Polska - Izrael
Piłka nożna: Liga Narodów
mecz finałowy Dywizji A: Portugalia - Holandia
Dart: PDC World Cup of Darts
mecz finałowy

Wtorek 11.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Argentyna - Japonia
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Kanada - Kamerun
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Polska - Izrael
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Chiny - Polska
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz półfinałowy: Ukraina - Włochy
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz półfinałowy: Ekwador - Korea Południowa
Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Belgia - Szkocja
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Chile - Szwecja

Środa 12.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: USA - Tajlandia
Pełnosprawni
magazyn dla niepełnosprawnych
Tenis: Turniej WTA w 's-Hertogenbosch
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Nigeria - Korea Południowa
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
2. połowa meczu fazy grupowej: Francja - Norwegia
Sportowy wieczór
program informacyjny
Hokej: NHL
mecz finałowy fazy play-off: Boston Bruins - St. Louis Blues

Czwartek 13.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Niemcy - Hiszpania
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
podsumowanie meczów półfinałowych
Oko w oko: Jacek Magiera
magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Turcja - Polska
Tenis: Turniej WTA w Nottingham
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Nottingham
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Droga do Euro 2020
podsumowanie 3 i 4. kolejki
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Australia - Brazylia
Oko w oko: Jacek Magiera
magazyn sportowy
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: RPA - Chiny
Sportowy wieczór
program informacyjny
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
mecz: Turcja - Polska
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Belgia - Szkocja

Piątek 14.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w 's-Hertogenbosch
mecz 2. rundy gry pojedynczej
Formuła 1: Grand Prix Kanady
podsumowanie
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
mecz: Polska - Izrael
Tenis: Turniej WTA w 's-Hertogenbosch
mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Japonia - Szkocja
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Japonia - Szkocja
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz o 3. miejsce: Włochy - Ekwador
Sportowy wieczór
program informacyjny
Ring TVP Sport
magazyn bokserski
Tenis: Turniej WTA w Nottingham
podsumowanie meczów ćwierćfinałowych
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Jamajka - Włochy

Sobota 15.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Anglia - Argentyna
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz o 3. miejsce: Włochy - Ekwador
Stan futbolu
magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w 's-Hertogenbosch
mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Holandia - Kamerun
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
mecz finałowy: Ukraina - Korea Południowa
Sportowy wieczór
program informacyjny
Boks: World Boxing Super Series
walka półfinałowa w wadze junior ciężkiej: Yunier Dorticos - Andrew Tabiti
Boks: World Boxing Super Series
walka półfinałowa w wadze junior ciężkiej: Mairis Briedis - Krzysztof Głowacki
Tenis: Turniej WTA w 's-Hertogenbosch
podsumowanie meczów półfinałowych
Tenis: Turniej WTA w Nottingham
podsumowanie meczów półfinałowych

Niedziela 16.06

Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
mecz fazy grupowej: Kanada - Nowa Zelandia
Boks: World Boxing Super Series
walka półfinałowa w wadze junior ciężkiej: Yunier Dorticos - Andrew Tabiti
Boks: World Boxing Super Series
walka półfinałowa w wadze junior ciężkiej: Mairis Briedis - Krzysztof Głowacki
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Włochy i San Marino 2019
2. połowa meczu fazy grupowej: Polska - Belgia
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Włochy i San Marino 2019
mecz fazy grupowej: Włochy - Hiszpania
Sportowy wieczór
program informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Włochy i San Marino 2019
mecz fazy grupowej: Polska - Belgia
Tenis: Turniej WTA w 's-Hertogenbosch
mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Nottingham
mecz finałowy gry pojedynczej
Aktualny program TV stacji TVP Sport »