Za marzenia (6/13)

Za marzenia (6/13)

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Maja Bohosiewicz, Piotr Nerlewski, Anna Karczmarczyk, Marcin Perchuć
Reżyseria:Olga Hajdas
W skrócie:Zosia uświadamia sobie, że Szymon stał się dla nim kimś więcej niż tylko znajomym. Dziewczyna idzie na rozmowę z Anielakiem. Były szef zgadza się na jej powrót, ale na nowych zasadach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wzlotów i upadków trójki dwudziestosześciolatków: Zosi (Maja Bohosiewicz), Bartka (Piotr Nerlewski) i Anki (Anna Karczmarczyk). Młodzi bohaterowie mieszkają razem od czasów studiów. Teraz stoją u progu prawdziwego, dorosłego życia i czekają ich pierwsze poważne decyzje dotyczące pracy, rodziny i miłości. To opowieść o prawdziwej przyjaźni na podstawie powieści "Zaczaruj mnie", która była literackim debiutem scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

W tym odcinku

Zosia uświadamia sobie, że Szymon stał się dla nim kimś więcej niż tylko znajomym. Dziewczyna idzie na rozmowę z Anielakiem. Były szef zgadza się na jej powrót, ale na nowych, niedwuznacznych zasadach. Zosia reaguje emocjonalnie i opuszcza biuro raz na zawsze. Bartek odnosi sukces w klubie jako DJ i dostaje propozycję pracy na stałe. Jego dobra passa zostaje przerwana, gdy dowiaduje się, że Inga jest lesbijką. Anka zgłasza się na konkurs na najlepszy wizaż do reklamy kosmetyków. Ona i Paweł znów zbliżają się do siebie. Romantyczne chwile przerywa wiadomość, że Bartek potrzebuje pomocy, co wytrąca Pawła z równowagi. Niespodziewanie dochodzi do pocałunku między Anką i Bartkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)