Ukryta prawda (402)

Ukryta prawda

sezon 4 odc. 402

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Sylwia jest pracownikiem marketingu w niewielkiej firmie. Nowy szef poniża ją i zleca zadania poniżej jej kompetencji. Kobieta wpada w nerwicę. Odsuwają się od niej współpracownicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

28-letnia Sylwia jest pracownikiem marketingu w niewielkiej firmie konsultingowej. W jej dziale zostaje zatrudniony nowy kierownik. Mężczyzna od samego początku źle ją traktuje. Kobieta nie wie, o co chodzi. Kierownik poniża ją i wyśmiewa. Zmusza do wykonywania zadań poniżej jej kompetencji, a jednocześnie każe jej zostawać po godzinach, drwi z wyglądu, a nawet każe czyścic toaletę. Mąż Sylwii w ogóle jej nie rozumie. Kobieta wpada w nerwicę, ma problemy ze snem. Jej koledzy i koleżanki coraz bardziej się od niej odsuwają. Sylwia decyduje się w końcu donieść na kierownika do dyrektora firmy.

Zobacz także