Ukryta prawda (377)

Ukryta prawda

sezon 4 odc. 377

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Antek wraca do domu późnym wieczorem. Następnego dnia okazuje się, że jego koleżanka nie wróciła na noc domu. Wkrótce policja znajduje jej zwłoki. Antek dostaje wezwanie na komisariat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

16-letni Antek wraca do domu późnym wieczorem. Następnego dnia okazuje się, że jego koleżanka - Justyna - nie wróciła na noc domu. Policja znajduje zwłoki dziewczyny w lesie przy cmentarzu. Okazuje się, że nastolatka została zgwałcona i zamordowana. Antek z kolegą - Tomkiem - składają zeznania na policji. Chłopcy przypominają sobie różne sytuacje, które mogą świadczyć, że Justyna była traktowana przez miejscowego księdza w szczególny sposób i mogła być przez niego molestowana. Na osiedlu zaczyna się walka domysłów, czy za brutalnym zabójstwem rzeczywiście stoi popularny i lubiany kapłan.

Zobacz także