Skandal (7-ost.)

Skandal (7-ost.)

(Scandal: Grant: For the People)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Henry Ian Cusick, Katie Lowes, Darby Stanchfield
Reżyseria:Roxann Dawson
W skrócie:Quinn odkrywa ciało Gideona w mieszkaniu dziennikarza. Wzywa na pomoc Olivię. Kobieta skupia się na tym, by zatrzeć ślady jej bytności. Przy okazji niszczy dowody wskazujące na winę Billy'ego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Short), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Quinn odkrywa ciało Gideona w mieszkaniu dziennikarza. Wzywa na pomoc Olivię. Kobieta skupia się na tym, by zatrzeć ślady jej bytności. Przy okazji niszczy dowody wskazujące na winę Billy'ego. Huck postanawia dać Chambersowi nauczkę. By jednak dotrzymać słowa Pope, której obiecał, że nie będzie już zabijał, zleca zlikwidowanie mężczyzny Charliemu. W tym czasie Grant angażuje się w sprawę strzelaniny w Arizonie i zastanawia się nad planami ewentualnej interwencji we Wschodnim Sudanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)