Skandal (6)

Skandal (6)

(Scandal: The Trail)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Henry Ian Cusick, Katie Lowes, Darby Stanchfield
Reżyseria:Tom Verica
W skrócie:Akcja serialu cofa się o dwa lata. Trwa kampania wyborcza Fitzgeralda Granta, a Olivia jest doradczynią polityka. Para nawiązuje romans. Tymczasem dziennikarz Gideon węszy wokół sprawy Amandy Tanner.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Short), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Akcja serialu cofa się o dwa lata. Właśnie trwa kampania wyborcza Fitzgeralda Granta, a Olivia wciąż jest doradczynią polityka. Między nią a przyszłym prezydentem nawiązuje się romans. Tymczasem dziennikarz Gideon węszy wokół sprawy Amandy Tanner, stażystki, która była kochanką współpracownika wiceprezydent Langston, Billy'ego Chambersa. Prawdopodobnie to on był ojcem jej dziecka i on podsunął ją później prezydentowi. Chambers postanawia zlikwidować reportera, by niewygodna prawda nie wyszła na światło dzienne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)