Prawo miasta (5)

Prawo miasta (5)

serial kryminalny Polska 2006   od 12 lat
Występują:Weronika Książkiewicz, Krzysztof Pieczyński, Radosław Pazura, Paweł Wilczak
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Marek przyłapuje Pawła na podglądaniu Jagi. Bogdan szuka Krzywego. Jaga dowiaduje się, że jej ojczym miał romans. Andrzej go szantażował. Widzi też, że Monika kłóci się z Bogdanem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaga Sarnecka (Weronika Książkiewicz) jest utalentowaną pięcioboistką. Właśnie przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. Gdy dowiaduje się, że jej ojciec, Andrzej Sarnecki (Bogusław Linda), były policjant, właściciel agencji ochrony Jaga, zginął w tajemniczych okolicznościach, postanawia przeprowadzić w tej sprawie prywatne śledztwo. Przyjaciel rodziny, komisarz Bogdan (Krzysztof Pieczyński) sprawdza, czy Andrzej popełnił samobójstwo, czy został zamordowany. Własne dochodzenie prowadzi również Marek Henzel (Paweł Wilczak), policjant z wydziału spraw wewnętrznych. Zaczyna z nim współpracować Jaga. Wkrótce jednak okazuje się, że Henzel nie do końca jest z nią szczery. Dziewczyna nie wie, komu wierzyć. Pracuje w agencji, walczy o jej utrzymanie i stara się wyjaśnić tajemnicę śmierci ojca.

W tym odcinku

Marek przyłapuje Pawła, gdy ten podgląda Jagę. Bogdan szuka Krzywego, ale bez skutku. Jaga dowiaduje się, że jej ojczym miał romans. Odkrył to Andrzej i szantażował go. Dziewczyna widzi też, jak Monika kłóci się z Bogdanem, a następnie oddaje mu pieniądze. Krzywy kontaktuje się z Jagą i umawia się z nią na Polach Mokotowskich. Dziewczyna mówi o tym Bogdanowi i razem przygotowują zasadzkę. Krzywy ginie na jej oczach, zanim cokolwiek jej powiedział. Policja i Bogdan przyjeżdżają zbyt późno. Bogdan opowiada Jadze o relacjach jej ojca z Krzywym. Konkurencyjna agencja detektywistyczna zmierza do przejęcia firmy Jagi. Marek zabiera Jagę do stadniny na trening. Zjawia się tam policja, by ją aresztować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także