Policjantki i Policjanci (348)

Policjantki i Policjanci (348)

5.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Alicja przygotowuje się do przeszczepu. Zapała idzie do szpitala z nadzieją, że będzie mógł zobaczyć koleżankę przed operacją. Spotyka tam dyżurnego Jacka, który nie chce zdradzić celu swojej wizyty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Alicja Morawska przygotowuje się do przeszczepu. Zapała idzie do szpitala z nadzieją, że będzie mógł zobaczyć koleżankę przed operacją. Niespodziewanie spotyka tam dyżurnego Jacka, który nie chce zdradzić celu swojej wizyty w placówce medycznej. Dotychczasowe obowiązki Nowaka przejmuje Juliusz. Już na wstępie udaje mu się popsuć sprzęt. Tymczasem patrol 06 musi pomóc mężczyźnie, który zawiadomił policję o tym, że ktoś szantażuje jego synów. Od jakiegoś czasu chłopcy wykonują prace porządkowe przy klubie bokserskim. Ojciec nie chce wierzyć, że robią to dobrowolnie. Podejrzewa, że właściciel stosuje wobec nich przymus. Kolejne zgłoszenie dotyczy nieprzytomnej dziewczyny, którą znaleziono w pokoju hotelowym. Zapała i Mazurek rozmawiają z jej partnerem, który zawiadomił policję. Mężczyzna spędził z ukochaną wieczór, a rano znalazł ją w takim stanie. Sam jednak nie pamięta, co wydarzyło się wcześniej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także