Pensjonat nad rozlewiskiem (8/13)

Pensjonat nad rozlewiskiem (8/13)

5.6/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Jerzy Schejbal
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Właścicielem pensjonatu zostaje Adam Kunert. Mężczyzna zwalnia Wronę z pracy. Kuba przyznaje się bliskim, że wziął pożyczkę na spłatę kredytu u Adama. Małgosia zamierza wrócić do Warszawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Właścicielem pensjonatu zostaje Adam Kunert. Mężczyzna zwalnia Wronę z pracy. Kuba przyznaje się bliskim, że wziął pożyczkę na spłatę kredytu zaciągniętego u Adama. Małgosia zamierza wrócić do Warszawy. Adam proponuje jej jednak posadę. Chce też zatrudnić w pensjonacie Magdę i Kubę. Mirka jest załamana po wizycie u lekarza, ponieważ dowiedziała się, że nie może mieć dzieci. Lekarz sugeruje kobiecie adopcję. Paula ze Sławkiem wyprzedają swój majątek. Kunert nachodzi Piernackiego. Chce kupić od niego ziemię i leżące na niej stajnie. Zabielski, Jóźwiak i Zdzisio zgłaszają Karolaka do programu " Wdowiec na wydaniu". Tomasz na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie Kunerta. Podejrzewa, że mężczyzna jest oszustem. Prosi Kubę, aby ten przyjął propozycję pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także