Malanowski i partnerzy (64)

Malanowski i partnerzy (64)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura przychodzi paczka. Detektywi znajdują w niej pieniądze, taśmę z nagraniem oraz zdjęcie mężczyzny. Autorem przesyłki jest Jarosław Gąbski, który boi się swego wspólnika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego przychodzi tajemnicza paczka. Detektywi znajdują w niej pieniądze jako rekompensatę za zajęcie się pewną sprawą i taśmę z nagraniem oraz zdjęcie mężczyzny. Autorem przesyłki jest Jarosław Gąbski, który obawia się, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Przypuszcza, że jego wspólnik, Marcin Sudewicz, dopuszcza się w ich firmie oszustw i ukrywa prawdę o zaginięciu narzeczonej Gąbskiego. Detektywi rozpoczynają śledztwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także