Malanowski i partnerzy (495)

Malanowski i partnerzy (495)

3.7/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Wieczorem do agencji dzwoni roztrzęsiona Kornelia Mielcarz. Po posesji jej szwagra, gdzie właśnie przebywa, kręci się mężczyzna. Od kilku tygodni jest śledzona. Dostaje przesyłkę z bombą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi kolejne trudne zagadki, niezwykłe wyzwania i mroczne tajemnice, które kryją proszący ich o pomoc klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Późnym wieczorem do biura agencji dzwoni roztrzęsiona Kornelia Mielcarz. Informuje detektywów, że po posesji jej szwagra, Mariusza Kwaśnika, gdzie właśnie przebywa, kręci się tajemniczy mężczyzna. Gdy Magda i Tomek przyjeżdżają na miejsce, po intruzie nie ma już śladu. Przerażona Kornelia wyjaśnia im, że od kilku tygodni jest śledzona. Co więcej, ktoś poluje na jej życie. Tomek i Bronisław rozpoczynają śledztwo, a Magdzie zlecają ochronę kobiety. Następnego dnia kurier przywozi Kornelii tajemniczą przesyłkę. Dębska w ostatniej chwili orientuje się, że w paczce jest bomba i ratuje swoją klientkę. Detektywi z pomocą policji ustalają, że ładunek prawdopodobnie skonstruował znany organom ścigania gangster. Trop prowadzi do jednej z warszawskich strzelnic.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także