Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

program rozrywkowy Polska 2013   b.o.
W skrócie:Renata i Beata odrestaurowały w Legionowie zabytkowy budynek, w którym otworzyły restaurację Carską. Dania mają akcenty rosyjskie. Chcą zmian. Magda Gessler przyjmuje ich zaproszenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

W Legionowie Renata i jej koleżanka Beata odrestaurowały zabytkowy budynek, w którym w XIX wieku stacjonowały wojska carskie. Dwa lata temu otworzyły restaurację Carską, która serwuje dania polskie z akcentami rosyjskimi. Właścicielki chciałyby wprowadzić w swoim lokalu zmiany, ale nie mają odwagi na podjęcie konkretnych kroków. Magda Gessler przyjmuje ich zaproszenie, by zmierzyć się z kulinarnym dziedzictwem. W karcie dań pojawią się nowe potrawy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także