Ja to mam szczęście! (51)

Ja to mam szczęście! (51)

serial komediowy Polska 2012   od 7 lat
Występują:Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz
Reżyseria:Jan Kidawa-Błoński
W skrócie:Jerzy odkrywa, że pies Joanny go nie akceptuje. Dzięki pupilowi Ela odkrywa, że jej chłopak nie jest wart jej uwagi. Polakowie organizują obiad z teściami. Z nowiną zjawia się Krystyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Jerzy odkrywa, że pies Joanny go nie akceptuje. Próbuje wkupić się w łaski czworonoga. Dzięki pupilowi Elka odkrywa, że chłopak, z którym się spotykała, nie jest wart jej uwagi. Polakowie organizują obiad z teściami. Główną atrakcją jest zabawa w kalambury. Zosia namawia rodziców, by postarali się o kolejne dziecko, z góry przewiduje jednak, że to nie możliwe. Tymczasem z zaskakującą nowiną zjawia się Krystyna. Jerzy musi przywyknąć do myśli, że będzie miał młodsze rodzeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także