Galileo (141)

Galileo (141)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Tym razem autorzy magazynu obejrzą najmniejszy dom na świecie. W dalszej części programu poznają różne rodzaje mleka. Dowiedzą się, które z nich jest najtrwalsze, a które najsmaczniejsze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Tym razem autorzy magazynu obejrzą najmniejszy dom na świecie i porozmawiają z jego konstruktorem o zaletach i wadach budowli. W dalszej części programu poznają różne rodzaje mleka. Dowiedzą się, które z nich jest najtrwalsze, a które najsmaczniejsze. Odbędą także wizytę na komendzie policji, gdzie przyjrzą się pracy kryminologów. Na koniec zwiedzą niezwykły kościół - katedrę wykonaną w całości z odpadów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także