Dublerzy (4-ost.)

Dublerzy (4-ost.)

4.7/10
serial sensacyjno-komediowy Polska 2006   od 16 lat
Występują:Robert Gonera, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Krystyna Feldman
Reżyseria:Marcin Ziębiński, Denis Delić
W skrócie:Leon wypuszcza Sophię, którą Maks chciał wymienić u Sycylijczyków na Annę. Mężczyźni z Górajem udają się na lotnisko, gdzie podmieniają trumnę ze zwłokami babci Gambinich na trumnę pustą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Telewizyjna adaptacja komedii kryminalnej "Dublerzy" Marcina Ziębińskiego. Sycylia. Córka mafiosa don Corazziego (Marek Perepeczko), Maria (Kayah), bierze ślub. Na weselu zjawia się rywal jej ojca, don Luciano Gambini (Bronisław Wrocławski) z dorosłymi dziećmi, Sophią (Magdalena Czerwińska) i Antoniem (Konrad Imiela). Na prośbę pięknej Sophii Leon (Andrzej Grabowski) dostarcza na uroczystość ogromny tort. Tymczasem narzeczony Marii zastaje ją w objęciach Maksa (Robert Gonera), zatrudnionego tam Polaka. Zaczyna strzelać do rywala. Podczas ucieczki Maks niszczy przywieziony przez Leona tort. Okazuje się, że rodzina Gambinich ukryła w cieście bombę, by rozprawić się z klanem Corazzich. Wystraszeni Polacy ratują się ucieczką. Pół roku później Maks i Leon spotykają się przypadkiem w warszawskim szpitalu. Leon załatwia Maksowi pracę. Wkrótce postanawiają wspólnie zdemaskować nieuczciwego szefa, Stanisława Góraja (Zbigniew Zamachowski).

W tym odcinku

Leon wypuszcza Sophię, którą Maks chciał wymienić u Sycylijczyków za Annę. Mężczyźni wraz z Górajem udają się na lotnisko, gdzie podmieniają trumnę ze zwłokami babci Gambinich na pustą. Zostawiają również list z żądaniami. Gambini przyjmuje ich warunki. Wkrótce Leon, Maks i Góraj spotykają się z członkami klanu Gambinich. Dochodzi jednak do nieprzewidzianych wydarzeń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także