Co ludzie powiedzą? 2: Piknik (9)

(Keeping up Appearances 2: A Picnic for Daddy)

serial komediowy Wielka Brytania 1991   od 7 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta postanawia zabrać ojca na piknik. Na polecenie pani Bukiet siostry mają przygotować staruszka do tej wycieczki. Podczas pobytu na wsi niesforny staruszek zabiera samochód i znika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 sierpnia
za 7 dni
7:20 Comedy Central Family
środa, 28 sierpnia
za 7 dni
18:35 Comedy Central Family
niedziela, 1 września
za 11 dni
7:50 Comedy Central Family
niedziela, 1 września
za 11 dni
17:20 Comedy Central Family

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Hiacynta stwierdza, że zaniedbuje swojego ojca. Postanawia więc zabrać go na piknik. Na polecenie pani Bukiet siostry mają przygotować staruszka do tej wycieczki. Hiacynta dowiaduje się przy okazji, że nowym przyjacielem Róży jest człowiek o słynnym w mieście nazwisku. Podczas pobytu na wsi niesforny staruszek zabiera samochód i znika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także