Agenci NCIS 2: Tajemnica jeziora (11)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 11: Tajemnica jeziora

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Black Water)

serial sensacyjny USA 2004-2005   od 16 lat
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Na dnie jeziora zostaje odnalezione ciało oficera marynarki wojennej. Zaginął on przed dwoma laty. Agentom pomaga prywatny detektyw, wynajęty przez rodzinę ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Na dnie jeziora zostaje odnalezione ciało oficera marynarki wojennej. Zaginął on przed dwoma laty. Agenci prowadzą dochodzenie. Pomaga im prywatny detektyw, wynajęty przez zamożną rodzinę mężczyzny. Ufundowała ona bardzo wysoką nagrodę za jego odnalezienie. Teraz, gdy w samochodzie zaginionego zostaje odkryty wystrzelony pocisk, sprawa staje się o wiele poważniejsza. Prawdopodobnie chodzi o morderstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także