Agenci NCIS 2: Do cywila (7)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 7: Do cywila

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Terminal Leave)

serial sensacyjny USA 2004-2005   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette
Reżyseria:Jeff Woolnough
W skrócie:Zadaniem agentów specjalnych jest ochrona weteranki wojny w Iraku, która jest celem ataków terrorystów. Śledztwo prowadzi agentka FBI, Lina Reyes. Gibbs chce, by dopuściła do sprawy zespół.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Kolejnym zadaniem zespołu agentów specjalnych jest ochrona weteranki wojny w Iraku. Kobieta stała się celem ataków terrorystów. Śledztwo w tej sprawie prowadzi agentka FBI, Lina Reyes. Gibbs próbuje ją przekonać, by pozwoliła zespołowi wziąć udział w dochodzeniu. Jego ludziom prawdopodobnie udało się zidentyfikować zamachowca. Tymczasem dochodzi do kolejnego ataku. Okazuje się wówczas, że ich podłożem wcale nie jest terroryzm.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)