Agenci NCIS 2: Cmentarz (6)

Agenci NCIS

sezon 2 odc. 6: Cmentarz

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: The Bone Yard)

serial sensacyjny USA 2004-2005   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Sasha Alexander, Michael Weatherly, Pauley Perrette
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Na poligonie piechoty morskiej znaleziono ciało cywila. Okazuje się, że to zwłoki agenta FBI. Agent Gibbs odkrywa, że mafia od lat wyrzucała tu ciała swoich ofiar. Zaczyna się śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia działania elitarnego zespołu agentów specjalnych NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej). Prowadzą oni śledztwa w sprawach, które w jakikolwiek sposób powiązane są z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, żeby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należą: były detektyw z wydziału zabójstw Tony DiNozzo (Michael Weatherly), mężczyzna obdarzony nieprawdopodobną intuicją oraz agentka Kate Todd (Sasha Alexander), piękna i nieustępliwa, pracowała kiedyś w służbach specjalnych. W skład zespołu wchodzi też Abby Sciuto (Pauley Perrette), specjalistka od badań i analiz sądowych, kobieta ubierająca się w stylu gotyckim, wielbicielka czarnego humoru. Za komunikację i wszystko co jest związane z komputerami odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS często pomocą służy też doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie badając sprawy dotyczące morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Na poligonie piechoty morskiej znaleziono ciało cywila. Agent Gibbs odkrywa, że na tym terenie od wielu lat mafia wyrzucała ciała swoich ofiar. Po przeprowadzonej identyfikacji okazuje się, że znaleziono zwłoki agenta FBI. Jego przełożony, agent Fornell, został zatrzymany przez policję. Zarzucono mu, że przekazywał tajne informacje szefowi lokalnej mafii. Fornell nie potwierdza zarzutów. Gibbs postanawia odnaleźć prawdziwego szpiega.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)