Żony Hollywood 3 (4/12)

Żony Hollywood 3 (4/12)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Zbliża się dzień ślubu Iwony i Reggiego. Wspólnie dopracowują szczegóły, by uroczystość odbyła się zgodnie z planem. Iwona zamierza przeprowadzić intensywne szkolenie z polskiej kultury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 16 października
pojutrze
13:55 TTV

Opis

Trzecia seria programu. Iwona Burnat i Reggie przygotowują się do ślubu. Helena Deeds wyruszy w sentymentalną podróż u boku Rodrigo. Jedną z nowych bohaterek jest Monique Lehmann, światowej sławy artystka. Jej mąż David to były kapitan marynarki oraz inżynier NASA. Do grona żon Hollywood dołączą również siostry, Żanett Gromadzky i Joanna Maloney. Pierwsza jest konsultantem imigracyjnym, druga - agentem i rzeczoznawcą nieruchomości. Obie mają za sobą nieudane małżeństwa, nie tracą jednak nadziei, że uda im się znaleźć drugie połówki. W trzecim sezonie pojawi się również była modelka Izabela Yamagata, właścicielka agencji modelingowej, która obecnie zajmuje się domem. Gości ona dorosłą córkę i wnuka. Ostatnią bohaterką jest Eva D'Angelo, przywiązana do Polski, podkreślająca swoje korzenie na każdym kroku. Razem z mężem, amerykańskim biznesmenem włoskiego pochodzenia, należy do wielu elitarnych klubów oraz słyną z wystawnych przyjęć.

Zbliża się dzień ślubu Iwony i Reggiego. Wspólnie dopracowują szczegóły, by uroczystość odbyła się zgodnie z planem. Iwona zamierza przeprowadzić krótkie, ale intensywne szkolenie z polskiej kultury. W tym szczególnym dniu jej narzeczony musi m.in. mówić wyłącznie w ojczystym języku wybranki. Reggie zwalcza stres podczas męskiego wieczoru z bratem, tymczasem panna młoda bezskutecznie próbuje wybrać suknię. Zaczyna nawet myśleć o odwołaniu ślubu... Nicolas kończy szkołę w Malibu i wyrusza na studia do Polski. Zaczyna dorosłe, samodzielne życie, jest w poważnym związku. Żanett i Dżoana jak dotąd nie znalazły miłości swego życia. Przyszłych partnerów szukają na imprezach. O ich wygląd dba mistrz sztuki makijażu Jack, który sprawdza się również jako doradca w sprawach damsko-męskich. Monique i David tworzą bardzo zgrany duet, mają wiele wspólnych pasji, tak samo dbają o formę oraz zdrowie.

Zobacz także