Zniewolona (2/48)

(Krepostnaya)

serial kostiumowy Ukraina 2019   od 16 lat
Występują:Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan, Olha Sumska
Reżyseria:Felix Gerchikov, Maksym Lytvynov
W skrócie:Katierina martwi się zalotami Grigorija. Postanawia nie wspominać o tym matce chrzestnej. Piotr Czerwiński pragnie, żeby syn zajął jego gospodarstwo. Grigorij ma jednak inne plany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

18-letnia Katierina Wierbickaja (Kateryna Kovalchuk) jest dobra, piękna, mądra i wykształcona. Dzięki swojej matce chrzestnej, pani Czerwińskiej, otrzymała staranne wychowanie, niczym panna ze szlacheckiego rodu. Dziewczyna może pochwalić się wieloma talentami - zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Mimo tych wszystkich przymiotów zdaje sobie sprawę, że dla innych jest tylko niewolnicą Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Nie mogąc pogodzić się ze swoim losem, Katierina postanawia zawalczyć o wolność i prawo do szczęścia.

W tym odcinku

Katierina martwi się zalotami Grigorija. Postanawia nie wspominać o tym jednak matce chrzestnej, którą mogłoby to zranić. Piotr Czerwiński pragnie, żeby syn zajął jego gospodarstwo. Grigorij ma jednak inne plany. Nie zamierza przejmować obowiązków dziedzica, co nie przeszkadza mu jednocześnie prosić ojca o pieniądze. Z wojny wraca kolejny bohater, młody szlachcic Aleksiej Kosacz. Matka mężczyzny, chcąc podreperować nadwątlony majątek, planuje ożenić syna z jedną z zamożnych szlachcianek. Wszyscy przygotowują się na przyjęcie do Lidii Szeffer.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także