Żelazne potwory: Szef (2)

(Heavy Metal Monsters)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2013   od 12 lat
W skrócie:Tym razem mechanicznym potworem będzie koparka Hitachi 200. Kiedy wyposaży się ją w pięcioostrzową głowicę Warath 622, przemienia się w nieujarzmione tornado. Potrafi wtedy posiekać drewno na plastry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Najpotężniejsze i nieustępliwe maszyny zmierzą się z najtrudniejszymi zadaniami na naszej planecie, w dodatku w najbardziej niekorzystnych warunkach pogodowych. Heavy metalowe potwory sprostają każdemu wyzwaniu - w kolejnych odcinkach programu będą ciągnąć, kopać, stawiać oraz łamać lód, by w ten sposób zapobiec katastrofom. Misje, których się podejmują, można traktować jako prawdziwe spotkania na szczycie wyrafinowanej inżynierii na ogromną skalę z okrutną i zupełnie niesprzyjającą pogodą. Maszyny mierzą się ze sztormowymi wiatrami, zawrotnymi wysokościami, odpływami i powodziami. W każdym odcinku pokazane zostaną dwa takie potwory, ciągle w akcji - najpierw będą kopać w Górach Skalistych, potem wycinać drzewa na Alasce.

W tym odcinku

Tym razem mechanicznym potworem będzie koparka Hitachi 200, która nawet sama w sobie wywołuje strach. Kiedy jednak dodać jej pięcioostrzową głowicę Warath 622, przemienia się w nieujarzmione tornado. Potrafi wtedy posiekać drewno na plastry.