Zamieszkać w dziczy: Piętrus w lesie (6)

(Building Wild: Double Decker Cabin)

serial dokumentalny USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Tim Fauler chce przekształcić bagnisty teren w sportowy raj, a także zbudować domek na drzewie. Paulie i Tuffy muszą uporać się z 30-hektarową działką pełną błota i nierówności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 14 grudnia
jutro
11:00 Polsat Viasat Explore (z napisami)

Opis

Znany projektant Paul oraz doświadczony budowlaniec Tuffy, który potrafi zdziałać cuda przy pomocy koparki, tworzą drużynę Cabin Kings. Duet wyrusza w najdalsze zakątki Ameryki, by zbudować zachwycające domy w leśnych ostępach. Bez prądu, zaopatrzenia i siły roboczej, muszą liczyć na własną wyobraźnię i pomysłowość. Improwizacja to ich podstawowe narzędzie pracy. Każdego tygodnia mają do wykonania ekstremalne zadanie. Widzowie zobaczą, czy potrafią stworzyć budynek ze szkolnego autobusu i dom obracający się wokół własnej osi. W programie nie zabraknie dramatycznego wyścigu z czasem i walki z żywiołami przyrody. Przeciwności losu będą się piętrzyły, lecz efekty zachwycą wszystkich.

W tym odcinku

Podolog Tim Fauler często przebywa w swojej leśnej posiadłości, gdzie oddaje się różnym sportom. Chce przekształcić bagnisty teren łowiecki w sportowy raj. Chce także zbudować domek na drzewie dla swojej rodziny i przyjaciół. Dla Paulie'ego i Tuffy'ego jest to nie lada wyzwanie. Chłopaki muszą uporać się z 30-hektarową działką pełną błota i nierówności.

Zobacz także