Zagubieni 5 (10)

Zagubieni 5 (10)

(Lost: He's Our You)

serial przygodowy USA 2009   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Greg Yaitanes
W skrócie:Ben Linus proponuje Sayidowi pomoc w ucieczce. Przed powrotem na wyspę Sayid zabił kogoś dla Bena. W 1977 r. Ben jest chłopcem, którego terroryzuje ojciec. Dorosły Ben ostrzega Sayida.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąty sezon jednego z najbardziej popularnych seriali amerykańskich ostatnich lat. Poznamy kolejne perypetie pasażerów lotu 815, który rozbił się na tajemniczej wyspie na Pacyfiku. Bohaterowie musieli zmagać się zarówno z samymi sobą, jak i z wydarzeniami nadprzyrodzonymi. W sezonie czwartym Ben Linus nalegał, aby przesunąć wyspę. Zobaczymy, co stało się z bohaterami po tym, jak on wreszcie dopiął swego.

W tym odcinku

Młody Ben Linus proponuje Sayidowi swoją pomoc w ucieczce. Przed powrotem na wyspę Sayid zabił kogoś w Moskwie na zlecenie Bena. W 1977 roku młody Ben jest chłopcem, którego terroryzuje ojciec. Później już jako dorosły mężczyzna odnajduje on Sayida i ostrzega go, że jego przyjaciele są w niebezpieczeństwie. Ponownie jest rok 1977. Nikt nie wierzy w zapewnienia Sayida, iż przybył on z przyszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)