Zagubieni 3 (21/23)

Zagubieni 3 (21/23)

(Lost 3: Greatest Hits)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Juliet informuje rozbitków, że obok znajduje się stacja podwodna, która nosi nazwę Zwierciadło i zagłuszyła sygnał wysłany z wyspy. Desmond ma wizję. Widzi katastrofę w stacji Zwierciadło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Juliet informuje rozbitków, że nieopodal znajduje się stacja podwodna, która nosi nazwę Zwierciadło i zagłusza sygnał, jaki próbowali wysyłać z wyspy. Desmond ma kolejną wizję, w której widzi katastrofę w stacji Zwierciadło. Charlie postanawia poświęcić życie, aby ratować Claire i jej synka. Wszyscy rozbitkowie pod dowództwem Jacka przygotowują się do walki przeciwko "innym".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)