Zagubieni (11/25)

(Lost: All the Best Cowboys Have Daddy Issues)

serial przygodowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Matthew Fox, Evangeline Lilly, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Rozbitkowie zastanawiają się nad tym, co kierowało porywaczami Charliego i ciężarnej Claire. Planują wyprawę, aby ich ocalić. Tymczasem Boone i Locke odkrywają kolejne tajemnice wyspy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Jest wśród nich doktor Jack Sheppard (Matthew Fox), Kate Austen (Evangeline Lilly), która siedziała w więzieniu, Irakijczyk Sayid Jarrah (Naveen Andrews), uważany za terrorystę, oraz tajemniczy John Locke (Terry O'Quinn). Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szansy na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu i poczuciu beznadziejności na jaw wychodzą mroczne strony ludzkiej natury. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Rozbitkowie zastanawiają się, kto i w jakim celu mógł porwać Charliego i ciężarną Claire. Wspólnie planują wyprawę w głąb dżungli, aby odnaleźć dwójkę zaginionych. Jacka prześladują wspomnienia, w których widzi swojego ojca, lekarza. Sayid opowiada Sawyerowi o Francuzce, którą spotkał na wyspie. Według niej mieszkają tu jeszcze inni ludzie, ale nigdy ich nie spotkała. Trwają poszukiwania dwójki porwanych. Jack i Kate znajdują Charliego. Mężczyzna został powieszony na drzewie. Ma zawiązane oczy. Dzięki reanimacji Jacka odzyskuje przytomność. Boone i Locke przekonują się, że wyspa kryje jeszcze wiele tajemnic.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także